DK 65, Tatarowce. Czołowe zderzenie osobówki i tira. 30-latek i troje dzieci nie żyją

i

Autor: Tomasz Matuszkiewicz/Super Express DK 65, Tatarowce. Czołowe zderzenie osobówki i tira. 30-latek i troje dzieci nie żyją

Zginęła prawie cała rodzina. Policja szuka świadków wypadku w Tatarowcach

2021-09-22 7:48

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku poszukują świadków wypadku, do którego doszło 19 września DK 65, w pobliżu miejscowości Tatarowce. Opel, którym podróżowała pięcioosobowa rodzina, zderzył się czołowo z ciężarówką. 4 osoby zginęły na miejscu.

Do tego potwornego wypadku doszło w niedzielę około godz. 13. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 30-letni kierowca opla na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i tam doprowadził do zderzenia z ciężarówką. Siła zderzenia była tak duża, że TIR wpadł do rowy. Osobówką podróżowała pięcioosobowa rodzina. W wypadku zginął 30-letni kierowca oraz troje dzieci w wieku 3, 6 i 9 lat. Matka chłopców w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o kontakt pod numer telefonu 47 711 24 22 lub 47 711 24 73. W galerii poniżej przedstawiamy rekonstrukcję zdarzeń z tego tragicznego wypadku w Tatarowcach.

Czołowe zderzenie osobówki i tira. Mężczyzna i troje dzieci nie żyją