Prawo jazdy 2021: Najlepsze szkoły nauki jazdy w Białymstoku. Zobacz, gdzie zdasz egzamin praktyczny

i

Autor: Pixabay Prawo jazdy 2021: Najlepsze szkoły nauki jazdy w Białymstoku. Zobacz, gdzie zdasz egzamin praktyczny

Prawo jazdy 2021: Białystok. Najlepsze szkoły nauki jazdy w mieście

2021-04-21 12:16

Prawo jazdy 2021. Każdy, kto chce zostać kierowcą, najpierw zaczyna od wyboru szkoły nauki jazdy. W Białymstoku takich szkół jest 22. Która z nich najlepiej kształci przyszłych kierowców? Która ma najlepsze statystyki, jeśli chodzi o zdawalność egzaminu praktycznego? Przygotowaliśmy aktualny ranking najlepszych szkół nauki jazdy w Białymstoku pod względem zdawalności egzaminu na kat. B. Sprawdźcie!

Prawo jazdy to jedno z wielu wyzwań młodych ludzi wkraczających w dorosłość. W Białymstoku jest ponad dwadzieścia szkół nauki jazdy, więc wybór tej odpowiedniej szkoły jest bardzo trudny. Od tego, którą szkołę wybierzemy, zależy nasze przygotowanie do egzaminu praktycznego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Przychodzimy z pomocą przyszłym kierowcom. W naszym rankingu znajdziecie 10 najlepszych szkół nauki jazdy w Białymstoku. To kursanci tych szkół najczęściej zdawali egzamin praktyczny na kat. B w trzech pierwszych miesiącach 2021 roku. Uwaga! Do naszego TOP 10 wybraliśmy te ośrodki szkolenia kierowców, których kursanci uczestniczyli w co najmniej 100 egzaminach praktycznych. Zobaczcie w galerii poniżej, kto najlepiej w Białymstoku przygotowuje do egzaminu praktycznego na prawo jazdy.

Najlepsze szkoły jazdy w Białymstoku z naszego rankingu mogą się pochwalić zdawalnością egzaminu praktycznego na kat. B na poziomie prawie 39 procent. Egzaminy na prawo jazdy są przeprowadzane w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białymstoku. Koszt egzaminu praktycznego na prawo jazdy kat. B to 140 zł. Warto więc rozsądnie wybrać szkołę nauki jazdy, aby oszczędzić sobie stresów czy dodatkowych kosztów związanych z egzaminem powtórkowym. Jednocześnie odradzamy kombinowania na egzaminach: Białystok. Istny CYRK na egzaminie na prawo jazdy. Policja przyjechała do WORD. Kobietom grozi więzienie

Tak bardzo spieszył się na randkę, że stracił prawo jazdy