Rolnicy. Podlasie. Gospodarstwo Gienka i Andrzeja z Plutycz. Dom, hektary, majątek

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. Gospodarstwo Gienka i Andrzeja z Plutycz. Dom, hektary, majątek

Rolnicy. Podlasie. Gospodarstwo Gienka i Andrzeja z Plutycz. Dom, hektary, majątek

2021-08-26 9:36

Do gospodarstwa Gienka i Andrzeja Onopiuków z Plutycz przyjeżdżają fani z całej Polski! Wszyscy chcą zobaczyć stary dom, sławne obejście, niebieskie krowy czy maszyny rolnicze. Gienek i Andrzej to największe gwiazdy serialu Rolnicy. Podlasie. Panowie swoim usposobieniem, skromnością i poczuciem humoru zdobyli nadzwyczajną popularność i sympatię Polaków. Co tak naprawdę znajdziemy w sławnym gospodarstwie Gienka i Andrzeja?

Gienek Onopiuk (66 l.) odziedziczył gospodarstwo po swoim dziadku. - Dziadek szkodował do rządu oddać ziemię i wszystko na mnie przepisał – powiedział "Gazecie Współczesnej” Gienek. Teraz większość obowiązków w gospodarstwie wykonuje jego najstarszy syn Andrzej. 38-latek w jednym z wywiadów dla portalu Rolnik. Info przyznał, że jeżeli nie doczeka się potomstwa, to gospodarstwo przekaże siostrzeńcowi - Kacprowi. Z tego co powszechnie wiadomo (m.in. z serialu i udzielanych wywiadów) Gienek i Andrzej mają 50 hektarów ziemi i kawałek lasu. Swego czasu "Super Express" spróbował wyliczyć, ile mogą być warte hektary Gienka. Podobno w okolicy gdzie mieszkają rolnicy można znaleźć oferty opiewające nawet na 3-4 zł za metr, najwyższe dochodzą do 20 zł za metr kwadratowy. Gdy założymy, że metr kwadratowy gruntu w okolicach Plutycz wynosi 10 zł, powstaje imponująca kwota. W gospodarstwie Gienka i Andrzeja jest mnóstwo zwierząt, są krowy, konie, kaczki, gęsi i kury. Największą atrakcją dla odwiedzających są niebieskie krowy no i pies o imieniu... Promil.

Rolnicy dysponują między innymi dwoma ciągnikami, ciukarką oraz belarką i turem. Na belarkę zrzucili się fani Gienka i Andrzeja. Udało się zebrać kilkadziesiąt tysięcy złotych. W jednym z wywiadów dla portalu Rolnik. Info Gienek powiedział, że za 42 lat pracy dostaje 1000 zł emerytury. - Co to dziś jest 1000 złotych? - pyta retorycznie. - Żeby przyszło się w mieście jajko kupić i do garka to by cieniutko. A my tu mamy mleko swoje, jajko swoje, co trzeba to zajdziem kupim - wyjaśnia. Według tego, co widzimy w serialu Rolnicy. Podlasie, Gienek i Andrzej mieszkają w starym drewnianym domu, który wymaga remontu. Na ogrodzeniu ich posesji wisi bilbord z prośbą o wsparcie zbiórki na remont domu. Podobno w budynku nie ma normalnej łazienki. Jakiś czas temu zamontowano tam bojler i umywalkę. Przypominamy, że nowe odcinki serialu Rolnicy. Podlasie można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20 na kanale Fokus TV. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz i tajemnicza kobieta. Waldek się wygadał?

Rolnicy. Podlasie. Majątek Gienka i Andrzeja z Plutycz. Hektary, zwierzęta, dom
Sonda
Rolnicy. Podlasie. Czy lubisz Gienka i Andrzeja z Plutycz?