Ale wtopa!

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz popełnił błąd. Totalna katastrofa na bagnie [WIDEO]

2022-10-21 8:47

Rolnicy. Podlasie. Andrzej Onopiuk z Plutycz próbując dojechać na pastwisko, wjechał ciągnikiem w bagno. Przednie koła pojazdu utknęły w błocie. 39-latek wraz z Gienkiem i Sławkiem podjęli desperacką próbę wyciągnięcia traktora z błota. Zobaczcie, czy rolnikom udała się ta sztuka.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz, jak przystało na każdego rolnika, musi znać się nie tylko na uprawie roślin czy hodowli zwierząt, ale także na sprzęcie. 39-latek od lat jeździ traktorami i nie raz udowodnił, potrafi nimi dobrze manewrować. W jednym z filmików na YouTube pokazał jak wpycha załadowaną ciukami przyczepę do stodoły. Internauci byli pod wrażeniem jego techniki. Ale nawet najbardziej doświadczonym kierowcom zdarzają się potknięcia. Jakiś czas temu ponownie odwiedziliśmy Gienka i Andrzeja z Plutycz, aby podpatrywać twórców serialu Rolnicy. Podlasie w trakcie ich pracy. Rolnicy wraz ze Sławkiem pojechali na pastwisko, aby naprawić ogrodzenie. W trakcie przejazdu przez bagno, ciągnik (kultowa C-360) Andrzeja zakopał się w błocie. I to naprawdę mocno. Przednie koła niemal zatonęły w grząskim terenie. Sytuacja była beznadziejna.

Rolnicy. Podlasie. Nieudana próba wyciągnięcia traktora z bagna

Mimo to Andrzej, Gienek (obowiązkowo na boso) i Sławek podjęli desperacką próbę wyciągnięcia maszyny z bagna. Zobaczcie, czym im się to udało. Za tydzień pokażemy kolejną część tej historii. Serial Rolnicy. Podlasie jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20.15 na Fokus TV.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zakopał traktor w błocie. Beznadziejna sytuacja
Sonda
Czy Andrzej z Plutycz to dobry gospodarz?