Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz pęka z dumy. Zamknę drzwi i jadę jak pan [WIDEO]

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Tomasz Radzik Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz jeździ już odnowionym ciągnikiem Ursus model C-360 wygląda jak nowy!

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz pęka z dumy. "Zamknę drzwi i jadę jak pan" [WIDEO]

2021-12-23 8:19

Bohater serialu Rolnicy. Podlasie jeździ już odnowionym ciągnikiem. Stary Ursus model C-360 przeszedł gruntowny remont: nowe blachy, kabina czy wspomaganie kierownicy to tylko kilka z modyfikacji. Andrzej jest zadowolony z finalnego efektu. Pojazd wygląda rewelacyjnie. Zobaczcie sami.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej Onopiuk (39 l.) jeździ już odnowionym ciągnikiem. Poczciwa C-360 przeszła remont generalny. Są nowe blachy, światła, elektryka, klakson, wspomaganie kierownicy oraz kabina. Andrzej jest szczególnie zadowolony z tej ostatniej. - Teraz bez kabiny jest tragedia, bo zimno. A tutaj zamknę drzwi i jadę jak pan - stwierdził rolnik. Trzeba przyznać, że maszyna wygląda kapitalnie. O tym jak prezentuje się odnowiony ciągnik możecie przekonać się oglądając nasze wideo i zdjęcia. - Ona jest dla mnie bardzo potrzebna (C-360 - przyp. red.) no, bo tak jak powstała belarka, to powstał tur i ona musi u mnie być, no bo ja nie mam czym bel wozić - powiedział Andrzej. - I najważniejsze [...] zostało wspomaganie zamontowane. Kręci się jednym palcem, a nie, jak wezmę dwie bele, trzeba się siłować. To jest ogromne udogodnienie - dodał 39-latek. Andrzej miał niedawno wypadek w swoim gospodarstwie, poznajcie szczegóły: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz trafił do szpitala. Dramatyczne sceny w oborze Przypominamy, że serial Rolnicy. Podlasie można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20:15.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zachwycony nową maszyną

QUIZ. Rolnicy. Podlasie - jak dobrze znasz serial i jego bohaterów?

Pytanie 1 z 15
Kogo to dom?
Rolnicy. Podlasie. Dom Gienka i Andrzeja z Plutycz

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz i jego nowa maszyna. Rolnik pęka z dumy