Rolnicy. Podlasie. Każdy uczy się na błędach. Andrzej z Plutycz nosi worki i ściąga folię [WIDEO]

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. "Każdy uczy się na błędach". Andrzej z Plutycz nosi worki i ściąga folię [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. "Każdy uczy się na błędach". Andrzej z Plutycz nosi worki i ściąga folię [WIDEO]

2022-05-27 8:45

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zwiedza nowoczesne gospodarstwo Tomka z Pokaniewa. Rolnicy wspólnie pracowali przy pryzmie kukurydzy. Tomek dzielił się z Andrzejem swoimi radami i wskazówkami. 39-letni rolnik z Plutycz słuchał wszystkiego bardzo uważnie, a także zadawał pytania. Całe nagranie na SE.pl

Rolnicy. Podlasie. Tomek i Monika z Pokaniewa (pow. siemiatycki) prowadzą wielohektarowe, prężnie rozwijające się gospodarstwo. Widzowie doceniają ich za pracowitość i nowoczesne spojrzenie na rolnictwo. Tradycją w serialu Rolnicy. Podlasie są gościnne występy rolników w innych gospodarstwach. W ostatnim czasie takie wyróżnienie spotkało Gienka i Andrzeja z Plutycz, którzy przyjechali do Pokaniewa. Tym razem pokazujemy jak Andrzej i Tomek wspólnie pracują przy pryzmie kukurydzy. Tomek dzielił się swoją fachową wiedzą z 39-letnim Andrzejem. - Patrz Andrzej o co chodzi z tymi workami. Widzisz jak są po tego? [...] Robi się dołek, wywija folię i w to worek. Jego tu nic nie ruszy - wyjaśnił Tomek. - No, ale ktoś musiał na ten pomysł wpaść z tymi workami - zauważył Andrzej. Cały materiał jest do obejrzenia w tym artykule. Nasze wcześniejsze tematy z Pokaniewa to m.in. Andrzej był w szoku, gdy to usłyszał. "Nigdy w życiu!" oraz Andrzej ogląda gospodarstwo Tomka z Pokaniewa. "U nas nie ma czegoś takiego". Najbliższy odcinek serialu w niedzielę (29 maja) o godz. 20 na Fokus TV.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk świętuje 1. urodziny Laury. Koza na torcie, różowy jeep i ocean życzeń. "Jakie ona ma śliczne oczka"

Rolnicy. Podlasie. Andrzej pracuje z Tomkiem przy pryzmie kukurydzy

Rolnicy. Podlasie. Andrzej ogląda gospodarstwo Tomka z Pokaniewa. ZDJĘCIA

Rolnicy. Podlasie. Andrzej i Gienek pojechali do innego bohatera serialu, Tomka z Pokaniewa koło Siemiatycz. To było zderzenie dwóch skrajnie odmiennych spojrzeń na prowadzenie gospodarki. Zobaczcie, jak wyglądała ich wizyta.

Sonda
Czy Andrzej z Plutycz to dobry gospodarz?