Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz pokonał swój największy lęk

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz pokonał swój największy lęk

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz pokonał swój największy lęk

2022-06-04 22:00

Rolnicy. Podlasie. W niedzielę (5.06) telewizja Fokus TV pokaże nowy odcinek serialu o rolnikach z woj. podlaskiego. W Ciemnoszyjach Justyna i Łukasz będą przygotowywać się do siewu kukurydzy. W Borowskich Ciborach Bogdan jak zwykle będzie miał dużo pracy. Z kolei Andrzej z Plutycz spróbuje pokonać swój największy lęk i uda się do Bielska Podlaskiego, aby... oddać krew.

Rolnicy. Podlasie. Co nowego wydarzy się u bohaterów serialu? W Borowskich Ciborach (pow. białostocki) Agnieszka będzie przebierać ziemniaki do sadzenia. Tymczasem Bogdan wspólnie z dziećmi przypnie konia do nowej bryczki. Następnie sprawdzi na łące starą ambonę dla myśliwych. Wracając do domu potnie zwalone drzewo. W Ciemnoszyjach (pow. grajewski) Justyna przygotuje ziarno kukurydzy na siew. Zaprawi je chili, by zabezpieczyć je przed dzikami. W tym czasie Łukasz wraz z synem będzie szykował pole pod wysiewanie. Po skończonej pracy Justyna wraz z pomocnikiem Dawidem rozciągnie na kukurydzianych polach kolorowe sznurki, które będą miały za zadanie odstraszać żurawie. Z kolei w Plutyczach Andrzej przezwycięży swój największy lęk. 39-latek uda do Bielska Podlaskiego, aby zostać honorowym krwiodawcą. Tymczasem Gienek wraz z zięciem i Sławkiem będzie układał chodnik prowadzący do domu. Andrzej po powrocie z Bielska Podlaskiego rozda dzieciom czekoladę, którą otrzymał po oddaniu krwi. Opisywany odcinek Rolnicy. Podlasie będzie miał swoją premierę w niedzielę (5.06) o godz. 20 na Fokus TV.

Czytaj też: Andrzej z Plutycz bez entuzjazmu: "Może być". Brat załatwił mu nowy sprzęt w gospodarstwie

Rolnicy. Podlasie. Gienek o kobiecie dla Andrzeja. "Ja jemu wybierać nie będę"

Rolnicy. Podlasie. Porządki w Plutyczach. Andrzej: "To wszystko poobcinaj! Na łyso zrób!". ZDJĘCIA

Rolnicy. Podlasie. W Plutyczach koło Bielska Podlaskiego zawsze jest dużo pracy. Słynne gospodarstwo Gienka i Andrzeja to sporo ziemi, budynki gospodarcze i podwórko, o które trzeba dbać. Zobaczcie, jak Andrzej wraz z Gienkiem i Jarkiem porządkują obejście.

Sonda
Czy kupiłbyś gadżet z wizerunkiem Gienka i Andrzeja z Plutycz?