Rolnicy. Podlasie. Andrzej Onopiuk jest zadowolony z odnowionego ciągnika

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express Rolnicy. Podlasie. Andrzej Onopiuk z Plutycz

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz podekscytowany. Testował nowy ciągnik. "To jest potwór!" [WIDEO]

2022-03-07 18:50

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz (39 l.) miał okazję przejechać się jednym z najdroższych, najmocniejszych i największych ciągników rolniczych świata. - Żeby w wiosce zobaczyli gąsienice to by nie wiedzieli, co to stoi - powiedział wyraźnie podekscytowany rolnik.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej Onopiuk z Plutycz regularnie publikuje na swoim kanale na YouTube nowe filmiki. Najnowszy to relacja z wizyty w jednej z firm sprzedającej sprzęt rolniczy w woj. lubelskim. Mężczyzna oglądał nowoczesne (i drogie) ciągniki. Rolnik zainteresował się dwoma modelami z czego jeden to prawdziwa bestia. Case IH Quadtrac 620 to jeden z najpotężniejszych i najdroższych ciągników na świecie. Andrzej wspiął się do kabiny i razem z przedstawicielem firmy przejechał się maszyną. - To jest potwór według mnie. Gąsienice. Żeby w wiosce zobaczyli gąsienice to by nie wiedzieli, co to stoi - powiedział Andrzej przed wejściem do pojazdu. A co mówił po przejażdżce? - To jest ogromne wrażenie. Wsiąść z mego traktora do takiego to jest niebo, a ziemia. Nie ma porównania - dodał wyraźnie podekscytowany gwiazdor serialu Rolnicy. Podlasie. Czy to zapowiedź nowej inwestycji? Raczej nie. Case IH Quadtrac 620 to jeden z najdroższych ciągników świata. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. "Czemu ty zawsze odkładasz?". Znowu robota w Plutyczach [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Od lewej: Andrzej, Walek i Gienek.

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express Rolnicy. Podlasie. Od lewej: Andrzej, Walek i Gienek.

Andrzej z Plutycz w swoim wielohektarowym gospodarstwie ma m.in. belarkę (zasponsorowali mu ją fani), tur (ładowacz czołowy) oraz dwa ciągniki: nowszy Ursus 1014 oraz starsza C360. Ten drugi model przeszedł niedawno remont totalny. Są nowe blachy, światła, elektryka, klakson, wspomaganie kierownicy oraz kabina. Przypominamy, że serial Rolnicy. Podlasie jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20 na Fokus TV.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zachwycony nową maszyną

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz i jego nowa maszyna. Rolnik pęka z dumy  

Sonda
Czy Andrzej z Plutycz to dobry gospodarz?