Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zadowolony z nowej maszyny. Celny komentarz Gienka [WIDEO]

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zadowolony z nowej maszyny. Celny komentarz Gienka [WIDEO]

Gienek mówi jak było

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zadowolony z nowej maszyny. Celny komentarz Gienka [WIDEO]

2022-09-03 6:00

Rolnicy. Podlasie. W Plutyczach sianokosy. W niedzielnym odcinku serialu o rolnikach z Podlasia zobaczymy, jak Andrzej z Plutycz korzysta z nowoczesnego przetrząsacza. Urządzenie ułatwia pracę na polu. Gienek (66 l.) przyzna, że kiedyś nie było takich urządzeń i wszystko trzeba było wykonywać ręcznie. Zobaczcie, o czym będzie najbliższy odcinek serialu Rolnicy. Podlasie.

Rolnicy. Podlasie. W niedzielę (4 sierpnia) premiera nowego odcinka serialu o rolnikach z Podlasia. W internecie pojawił się zwiastun. O czym będzie tym razem? W Ciemnoszyjach (pow. grajewski) Łukasz przygotowuje się do budowy nowej obory. Tymczasem jego żona Justyna zajmuje się szczepieniem krów. Ten zabieg pozwala utrzymywać zwierzęta w dobrym zdrowiu. Z kolei u Jurka z Ciełuszek awaria. - Taki problem jest, że ona zamuliła się - przyzna Jurek. Mężczyzna razem z Arturem będą oczyszczać studnię. Okaże się, że praca będzie zbyt wyczerpująca i czasochłonna nawet dla dwóch osób. W Plutyczach sianokosy. Andrzej, Jastrząb i Gienek będą porządkować skoszone siano. Andrzej będzie chwalił nową maszynę - rozstrząsarkę (o tej inwestycji pisaliśmy tutaj). Gienek opowie o czasach, kiedy nie było takich urządzeń.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zdradził, co kiedyś robił. Fani o tym nie wiedzieli. "I pieniądze były" [WIDEO]

- Ja za swoich czasów wszystko ręcznie robiłem - powiedział Gienek. - Nie było tych urządzeń, co w tej chwili - zgodnie z prawdą odparł Sławek. Następnie Gienek, wraz z Jastrzębiem, pójdzie do Walka, któremu będzie trzeba pomóc przy produkcji preparatu do oprysków. 66-latek przy okazji nauczy się używać opryskiwacza. Od września serial Rolnicy. Podlasie będzie ma nową godzinę emisji (20:15). Nowe odcinki tradycyjnie w każdą niedzielę na Fokus TV.

Rolnicy. Podlasie. "Na gospodarce trzeba robić, a nie myśleć o zabawach"
Sonda
Gienek i Sławek vel Jastrząb. Czy lubisz oglądać w TV ten duet?