Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zdradził, co kiedyś robił. Fani o tym nie wiedzieli. I pieniądze były [WIDEO]

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zdradził, co kiedyś robił. Fani o tym nie wiedzieli. "I pieniądze były" [WIDEO]

Kiedyś to było

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz wyznał prawdę. Fani o tym nie wiedzieli. "I pieniądze były" [WIDEO]

2022-09-01 16:53

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz w swoim słynnym gospodarstwie hoduje bydło, drób oraz konie. W rozmowie ze Sławkiem, przyjacielem swojego ojca, mężczyzna zdradził, jak kiedyś wyglądało jego życie. Andrzej Onopiuk codziennie woził na handel do Białegostoku pomidory i ogórki. "I pieniądze były, nie Sławek?" - zapytał rolnik z Podlasia.

Rolnicy. Podlasie. Super Express wrócił na plan serialu o rolnikach z Podlasia. Niedawno ponownie zawitaliśmy do Plutycz, gdzie podglądaliśmy jak powstają nowe odcinki z udziałem Gienka, Andrzeja i Sławka. Tym razem nasza kamera zarejestrowała rozmowę Andrzeja z Jastrzębiem. Panowie stojąc przed domem Gienka karmili ogórkami kaczki. Zielony przysmak przypadł do gustu zwierzętom, które ochoczo odgryzały kolejne kawałki. 39-letni rolnik zdradził, że warzywa podarowała mu siostra. Andrzej opowiedział Sławkowi o czasach, kiedy w swoim gospodarstwie uprawiał ogórki i pomidory. Było to piętnaście lat temu. - Pamiętasz jak ja kiedyś folię miałem? [...] No, piętnaście lat do tyłu - zdradził 39-latek. Mężczyzna, o czym część fanów na pewno nie wiedziała, sprzedawał w Białymstoku warzywa. - I się woziło codziennie do Białegostoku. I pieniądze były, nie Sławek? - zapytał Andrzej z Plutycz. Cała rozmowa na naszym wideo. Serial Rolnicy. Podlasie jest emitowany w każdą niedzielę na Fokus TV. Uwaga! Od września zmieniła się godzina emisji. Premierowe odcinki będą emitowane o godz. 20.15.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk wreszcie to ogłosiła. Fani zacierające ręce. Rządzi jedno pytanie

Andrzej z Plutycz wspomina dobre czasy. "Ale się skończyło"

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz. Zobacz zdjęcia:

Sonda
Czy Andrzej z Plutycz to dobry gospodarz?