Rolnicy. Podlasie. Geodeci u Andrzeja z Plutycz! Tonęli w błocie, ale zrobili swoje. To będzie REWOLUCJA!

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. Geodeci u Andrzeja z Plutycz! Tonęli w błocie, ale zrobili swoje. To będzie REWOLUCJA!

Andrzej z Plutycz

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz miał niecodziennych gości. Szykuje się rewolucja na podwórku?

2023-05-14 9:41

Rolnicy. Podlasie. W niedzielę (14 maja) premiera 20. odcinka (V sezon) serialu o rolnikach z Podlasia. Zobaczymy Olka i Michała z Haciek, Maćka z Kundzicz oraz Gienka i Andrzeja z Plutycz, do których przyjadą... geodeci. Czy to zapowiedź zmian na posesji słynnego rolnika? Poznajcie szczegóły.

Rolnicy. Podlasie. Co ciekawego wydarzy się w niedzielnym odcinku uwielbianego przez Polaków serialu o rolnikach z Podlasia? W Haćkach Olek i Michał wypróbują w polu nową maszynę służącą do bezorkowej uprawy. Dzięki temu ziemia łatwiej będzie wchłania wilgoć. Z kolei u Maćka z Kundzicz pojawią się nowe psy. Kolega przywiezie hodowcy dwa szczeniaki. W przyszłości będą one strzegły bydło przed wilkami, które są prawdziwą plagą dla rolnika. Gospodarz zbuduje zagrodę dla nowych zwierząt. Panowie będą też dyskutować o zmianach, które zaszły w ostatnich latach w rolnictwie. W Plutyczach Andrzej, Gienek i Jastrząb wyczyszczą zabłocone poidła. W gospodarstwie pojawiają się geodeci i dokonają pomiarów za pomocą satelitarnych metod. Okazuje się bowiem, że Andrzej przygotowuje się do przebudowy domu. Wcześniej przeprowadził udany remont. Emisja zapowiadane odcinka Rolnicy. Podlasie już w niedzielę, 14 maja, o godz. 20 na Fokus TV. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun odcinka.

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej karmią krowy. Sławek: Widać jaki tu porządek
Sonda
Rolnicy. Podlasie. Czy Andrzej wreszcie pozbędzie się błota ze swojego podwórka?
Listen on Spreaker.