Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk wreszcie to ogłosiła. Fani zacierające ręce. Dominuje jedno pytanie

i

Autor: Telewizja Fokus TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk wreszcie to ogłosiła. Fani zacierające ręce. Dominuje jedno pytanie

Ranczo Laszki

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk wreszcie to ogłosiła. Fani zacierają ręce. Rządzi jedno pytanie

2022-09-05 17:03

Rolnicy. Podlasia. Emilia Korolczuk spełniał swoje marzenie i uruchomiła na Ranczu Laszki prawdziwą serowarnię. Pierwsze sery z koziego mleka są już gotowe do opuszczenia murów serowarni. Fani zacierają ręce na myśl o przysmaku z Rancza Laszki. W komentarzach pojawia się jedno, zasadnicze pytanie: "Czy będzie możliwa wysyłka?".

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk wreszcie spełniła swoje marzenie i oficjalnie otworzyła serowarnię. Wiadomość o tym pojawiła się na fanpage'u Ranczo Laszki. Emilia Korolczuk: - Pierwsze sery są już gotowe by opuścić progi nowej ranczowej serowarni!!! Zapraszamy!!!! - napisała 36-letnia gwiazda telewizji. Post został opatrzony zdjęciem solidnej porcji sera. Emilia uporała się z budową całkiem sprawnie. Inwestycja ruszyła w maju, a miesiąc później stały już mury. Fani sympatycznej pani sołtys wsi Laszki nie mogą doczekać się momentu, kiedy spróbują sera z Rancza Laszki: "Przytuliła bym wszystkie smaki tych serków", "Życzę sukcesu w produkcji przepysznych serów, niech cała Polska usłyszy o sławnych kozich serach z Laszek". Jeden z komentarzy zdobył bardzo dużo reakcji: "Pomyślcie o wysyłce. Sam bym coś zamówił." Czy Emilia Korolczuk planuje uruchomić sprzedaż wysyłkową? Przekonamy się o tym wkrótce. 36-latkę można oglądać w każdą niedzielę na Fokus TV. Nowe odcinki Rolnicy. Podlasie są emitowane o godz. 20.15.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz wyznał prawdę. Fani o tym nie wiedzieli. "I pieniądze były" [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Emilia i Karol budują nowe ogrodzenie
Sonda
Czy kupisz ser z Rancza Laszki?