Rolnicy. Podlasie. Chwile grozy u Andrzeja i Gienka z Plutycz. Lądował helikopter LPR [WIDEO]

i

Autor: mat. prywatne Rolnicy. Podlasie. Chwile grozy u Andrzeja i Gienka z Plutycz. Lądował helikopter LPR [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Chwile grozy u Andrzeja i Gienka z Plutycz. Lądował helikopter LPR [WIDEO]

2021-05-21 16:00

Rolnicy. Podlasie. Niebezpieczne zdarzenie u Andrzeja i Gnienka z Plutycz. Na ich polu lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Co tam się wydarzyło? Czy stało się coś groźnego? Całą akcję opisujemy w poniższym artykule na se.pl. Mamy także nagranie z tej akcji.

W każdą niedzielę tysiące fanów ogląda kultowy serial Rolnicy. Podlasie. W piątek (21 maja 2021) po godz. 11:00 na działce Andrzeja i Gienka z Plutycz lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Co tam się wydarzyło? Dostaliśmy nagranie, na którym widać, jak maszyna ląduje w Plutyczach. Nagranie nas zaniepokoiło i w związku z tym skontaktowaliśmy się ze strażakami, by dowiedzieć się, do czego doszło w wiosce. Okazuje się, że wezwanie dotyczyło jednego z sąsiadów Andrzeja i Gienka, który źle się poczuł. To do niego wezwano pomoc. Zobacz też: Śmigłowiec LPR lądował u Gienka i Andrzeja [NOWE FAKTY]

- Straż pożarna zabezpieczyła lądowisko oraz pomogła policjantom i ratownikom wejść do pomieszczenia [w którym był potrzebujący pomocy sąsiad - przyp. red.]. Był tam przytomny mężczyzna, który został zabrany do szpitala w Łapach - przekazało nam Stanowisko Kierowania Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

W najbliższą niedzielę (23 maja) kolejny odcinek serialu Rolnicy. Podlasie. W 11. odcinku kultowej już produkcji telewizji Fokus TV ponownie zobaczymy Emilię Korolczuk z Laszek, Justynę i Łukasza ze wsi Ciemnoszyje oraz oczywiście Gienka i Andrzeja z Plutycz. U skromnych rolników spod Bielska Podlaskiego rewolucja. Kolejna w tym roku i kto wie, czy nie przełomowa.

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. Jak wygląda gospodarstwo Gienka i Andrzeja z Plutycz?

Pilna akcja u Gienka i Andrzeja z Plutycz. Maszyna lądowała na ich podwórku!