Rolnicy. Podlasie. Historyczna chwila u Gienka i Andrzeja z Plutycz. To istna rewolucja! [WIDEO]

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Historyczna chwila u Gienka i Andrzeja z Plutycz. To istna rewolucja! [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Historyczna chwila u Andrzeja i Gienka z Plutycz. To istna rewolucja! [WIDEO]

2021-05-21 8:55

W najbliższą niedzielę 23 maja kolejny odcinek serialu Rolnicy. Podlasie. W 11. odcinku kultowej już produkcji telewizji Fokus TV ponownie zobaczymy Emilię Korolczuk z Laszek, Justynę i Łukasza ze wsi Ciemnoszyje oraz oczywiście Gienka i Andrzeja z Plutycz. U skromnych rolników spod Bielska Podlaskiego rewolucja. Kolejna w tym roku i kto wie, czy nie przełomowa.

W starym domu Gienka i Andrzeja pojawi się długo wyczekiwana łazienka. Do tej pory nie było tam kranu z ciepłą wodą, panowie musieli podgrzewać wodę korzystając z pieca. W 11. odcinku Rolnicy. Podlasie zobaczymy jak hydraulik zamontuje instalację, bojler na ciepłą wodę oraz umywalkę. Gienek i Andrzej wybierają się do miasta na zakupy, aby dokupić trochę sprzętu na potrzeby nowej łazienki. W poprzednich odcinkach nie raz słyszeliśmy, że Andrzej Onopiuk możliwość znalezienia sobie kobiety uzależnia od powstania w domu łazienki. Teraz to marzenie się spełniło. Wcześniej w Plutyczach powstało szambo. Zatem jeśli chodzi o inwestycję, to można śmiało powiedzieć, że jest to dobry rok dla skromnych rolników z Plutycz. Niedawno rolnicy postawili w obejściu nowy wychodek, zbudowali nowe ogrodzenie, udało się też zebrać pieniądze na belarkę, która jest niezbędna w 50 hektarowych gospodarstwie Gienia. Niestety radość psuje afera z udziałem Gienka. Rolnik na początku maja został zakuty w kajdanki na własnym podwórku i zabrany przez policję na komisariat.

Od lewej: Andrzej, Gienek i Jarek.

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Od lewej: Andrzej, Gienek i Jarek.
"Rolnicy. Podlasie". Gienek i Andrzej z Plutycz bohaterami 3 sezonu serialu

Po długiej przerwie do serialu wróci Justyna i Łukasz ze wsi Ciemnoszyje (pow. grajewski). To nowi bohaterowie serialu. Małżeństwo ma czwórkę dzieci. Co ciekawe, para poznała się w internecie. Mężczyzna przyznał przed kamerą, że na początku ich relacja nie wyglądała zbyt poważnie, bo dzieliła ich spora różnica wieku. - Zaciekawił, że w profilu miał zapisane zarządza czasem swoim i innych - wyjaśniła Justyna. Kobieta z wykształcenia jest pielęgniarką. - Miałam dwa wyjścia albo to znienawidzić i męczyć się do końca życia albo to pokochać - powiedziała. W swoim gospodarstwie hodują krowy. W gospodarstwie w Ciemnoszyjach pojawi się weterynarz. Przy okazji okaże się, kto wygrał zakład (było o tym w drugim odcinku) i która krowa będzie miała młode. Justyna samodzielnie dokonuje tzw. dekoronizacji, czyli obcina rogi cielakom. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz to istny macho! Podał liczbę kobiet! Niewiasty ustawiają się do niego w kolejce

Emilka Korolczuk, która z niecierpliwością czeka na narodziny swojej córeczki, w najnowszym odcinku będzie zachwalała "kozoterapię", bo nic tak nie uspokaja jak przebywanie wśród kóz, co potwierdza także babcia Helena. Na Ranczu Laszki codzienne obrządki, dojenie kóz, karmienie, ale też czas na profilaktykę zdrowotną. Tym razem Emilka podaje zwierzętom zastrzyki. Serial Rolnicy. Podlasie jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20. W tygodniu można oglądać powtórki. Co ciekawe, trwający 45 minut odcinek nie jest przerywany reklamami.

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. Jak wygląda gospodarstwo Gienka i Andrzeja z Plutycz?

Sonda
Czy lubisz Gienka i Andrzeja z Plutycz, bohaterów serialu "Rolnicy. Podlasie"?