Rolnicy. Podlasie. Dużo zdrowia!. Urodziny Gienka z Plutycz. Niespodzianka dla fanów

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. "Dużo zdrowia!". Urodziny Gienka z Plutycz. Niespodzianka dla fanów

Rolnicy. Podlasie. "Dużo zdrowia!". Urodziny Gienka z Plutycz. Niespodzianka dla fanów

2022-05-31 13:32

Rolnicy. Podlasie. Jeden z najsłynniejszych rolników w Polsce obchodził w poniedziałek swoje urodziny. Fani prześcigają się w składaniu życzeń. "100 lat, panie Gienku, w dobrym zdrowiu i humorze, z piosenka i dowcipem na ustach". Z tej okazji zorganizowano konkurs plastyczny dla fanów skromnego rolnika z Plutycz. Szczegóły w artykule.

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz 30 maja obchodził swoje 67. urodziny! W internecie pojawiło się mnóstwo ciepłych życzeń od fanów. Na fanpage'u Gienek i Andrzej pojawiło się zaproszenie do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu plastycznego. - Z przyjemnością zobaczymy Wasze prace plastyczne, malarskie i inne związane z rolnictwem "Praca rolnika Twoimi oczami" - czytamy w ogłoszeniu. Konkurs skierowany jest dla młodych jak i starszych fanów serialu. Przewidziano nagrody. Rok temu odbył się podobny konkurs. Spłynęło mnóstwo prac, które Gienek oglądał podczas swoich 66. urodzin zorganizowanych nad Zalewem Siemianówka. - W czasie pandemii pierwsza "edycja" tego konkursu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Także i teraz nie możemy się doczekać Waszej twórczości - zapowiadają pomysłodawcy. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w poście, który umieściliśmy w tym artykule. Gienkowi życzymy zdrowia, a uczestnikom konkursu pomysłów. Gienek prawdopodobnie pojawi się w najbliższym odcinku serialu Rolnicy. Podlasie. Premiera o godz. 20 na Fokus TV. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Koza na torcie, różowy jeep i ocean życzeń. Emilia Korolczuk świętuje urodziny Laury. "Jakie ona ma śliczne oczka"

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz. Cała prawda. Zero ściemy. ZDJĘCIA

Eugeniusz Onopiuk, czyli po prostu Gienek z Plutycz to niekwestionowana gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie. Jeden z najpopularniejszych rolników na Podlasiu urodził się 30 maja 1955 roku w miejscowości Chraboły. Gienek z Plutycz. Cała prawda. Kim jest?

Sonda
Czy Gienek to dobry gospodarz?