Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk świętuje 1. urodziny Laury. Koza na torcie, różowy jeep i ocean życzeń. Jakie ona ma śliczne oczka

i

Autor: Fokus TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk świętuje 1. urodziny Laury. Koza na torcie, różowy jeep i ocean życzeń. "Jakie ona ma śliczne oczka"

Rolnicy. Podlasie. Koza na torcie, różowy jeep i ocean życzeń. Emilia Korolczuk świętuje urodziny Laury. "Jakie ona ma śliczne oczka"

2022-05-30 9:24

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk świętuje urodziny córki Laury. 36-latka dzieli się swoim szczęściem z fanami. - Od roku nowa "koziara" rządzi Ranczem, 100 lat Kochanie!!! - napisała na fanpage'u Emilia Korolczuk. Internauci są zachwyceni Laurą. - Cukiereczek, niech wypełnia każdy dzień radością i miłością, zdrówka i samych beztroskich dni dla Laurki - życzy jedna z fanek.

Rolnicy. Podlasie. Wielkie święto na Ranczu Laszki! Emilia Korolczuk (36 l.) w ostatnich dniach dosłownie zasypuje swój fanpage zdjęciami córeczki Laury, która obchodzi właśnie swoje 1. urodzinki. Z dostępnych fotografii możemy wywnioskować, że wielka impreza urodzinowa już się odbyła. Na zdjęciach widzimy imponujący tort (z napisem "roczek Laury", przyozdobiony kozą) oraz solenizantkę siedzącą w różowym jeepie. - Gdyby ktoś jeszcze rok temu powiedział mi, że za rok ktoś będzie mi jeździł Jeepem po chacie to bym go wyśmiała - zażartowała Emilia Korolczuk. Laura urodziła się w 2021 roku pod koniec maja. Dziewczynka jest owocem miłości Emilii oraz jej partnera Karola, z którym zna się od dziecka. – Chodziliśmy do jednej szkoły, graliśmy w piłkę. Potem na wiele lat nasze drogi się rozeszły, każde z nas miało swoje życie. Karol pracował w budowlance, jeździł po całej Polsce, był za granicą. Odnalazł mnie dzięki serialowi – opowiadała nam w jednym z wywiadów Emilka.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz nie chciał tego zrobić. "A jak połamię?" [WIDEO]

Gdzie i jak mieszkają bohaterowie serialu Rolnicy. Podlasie?

Internauci zachwyceni Laurą. "Oczka prześliczne"

Śliczna Laura skradła serca internautów. Pod zdjęciami udostępnionymi przez Emilię Korolczuk pojawiło się setki komentarzy z życzeniami: "O rany to już ROK, ale zleciało. Wszystkiego najlepszego dla księżniczki", "śliczna dziewczynka. Jeśli jeszcze będzie tak pracowita i miła dla ludzi jak jej mama, nic więcej nie trzeba tylko zdrowia". Fani zwracają uwagę, że Laura ma piękne, duże oczy: "Śliczna tą Wasza córeczka. Oczka prześliczne. Sama słodycz, mały cukiereczek". Emilią Korolczuk można oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie, który jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20 na kanale Fokus TV.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz szczerze o relacji z Emilią Korolczuk. Mówi wprost: "Podobała mi się"

Emilia Korolczuk. Poznaj gwiazdę serialu Rolnicy. Podlasie! ZDJĘCIA

Emilia Korolczuk to 36-letnia gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie", jedna z najpopularniejszych rolniczek w Polsce, pani sołtys wsi Laszki, właścicielka "Rancza Laszki", a także szczęśliwa mama pięknej córeczki Laury. Fani serialu "Rolnicy. Podlasie" kochają Emilkę za jej skromność, naturalność i miłość do zwierząt.

Sonda
Rolnicy. Podlasie. Czy lubisz Emilię Korolczuk?