Rolnicy. Podlasie. W nowych odcinkach nie ma Emilii Korolczuk. Co się stało?

2021-08-23 9:54
Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk zniknęła z serialu. Co się stało?
Autor: Telewizja FOKUS TV Emilia Korolczuk na jakiś czas zniknęła z serialu Rolnicy. Podlasie. Powód jest dosyć prosty.

Od kilku tygodni wśród bohaterów nowych odcinków serialu Rolnicy. Podlasie nie ma Emilii Korolczuk. W ostatnim odcinku również jej zabrakło, prawdopodobnie nie zobaczymy jej także za tydzień. Fani zastanawiają się, dlaczego ich ulubiona bohaterka serialu zniknęła z telewizji. Uspokajamy: Emilka już niedługo wróci do serialu. Szczegóły w artykule.

Za nami 24. odcinek serialu Rolnicy. Podlasie. Głównym tematem niedzielnego odcinka były 66. urodzinki Gienka Onopiuka. Rolnik balował nad przepięknym Zalewem Siemianówka, w towarzystwie swoich synów i kolegów. Widzowie mieli okazję zobaczyć również Justynę i Łukasza ze wsi Ciemnoszyje oraz Maćka z Kundzicz, do którego przyjechali Agnieszka i Jarek z Bronowa. W minioną niedzielę, tak jak w poprzednią, zabrakło Emilii Korolczuk z Laszek. Ciesząca się ogromną popularnością Emilka od kilku tygodni nie pojawia się w nowych odcinkach serialu Rolnicy. Podlasie. Zwrócili na to uwagę jej fani. Pod jednym z komentarzy na oficjalnym kanale Emilii Korolczuk na YouTube, pojawiło się pytanie: "dlaczego ciebie teraz nie ma na premierach rolników w niedziele?" Emilka odpowiedziała: "Miałam przerwę w nagrywaniu w związku z porodem". Dla niewtajemniczonych wyjaśniamy, że pod koniec maja 35-latka urodziła córeczkę. Obecnie w telewizji trwa emisja odcinków, które były nagrywane właśnie w tamtym okresie.

Zobacz jak powstaje serial Rolnicy. Podlasie

Emilii Korolczuk nie zobaczymy prawdopodobnie również w kolejnym odcinku serialu (nie ma jej w filmowej zapowiedzi), ale już wkrótce 35-latka wróci do serialu. Kiedy dokładnie to nastąpi? Tego nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że w lipcu Ranczo Laszki odwiedziła ekipa telewizyjna. Malutka Laura miała za sobą debiut przed kamerą. Zatem czekamy z niecierpliwością na jej debiut w telewizji! Przypominamy, że serial Rolnicy. Podlasie można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20 na kanale Fokus TV.

Sonda
Rolnicy. Podlasie. Czy lubisz Emilię Korolczuk?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE