Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk zniknęła z serialu. Co się stało?

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Emilia Korolczuk na jakiś czas zniknęła z serialu Rolnicy. Podlasie. Powód jest dosyć prosty.

Rolnicy. Podlasie. W nowych odcinkach nie ma Emilii Korolczuk. Co się stało?

2021-08-23 9:54

Od kilku tygodni wśród bohaterów nowych odcinków serialu Rolnicy. Podlasie nie ma Emilii Korolczuk. W ostatnim odcinku również jej zabrakło, prawdopodobnie nie zobaczymy jej także za tydzień. Fani zastanawiają się, dlaczego ich ulubiona bohaterka serialu zniknęła z telewizji. Uspokajamy: Emilka już niedługo wróci do serialu. Szczegóły w artykule.

Za nami 24. odcinek serialu Rolnicy. Podlasie. Głównym tematem niedzielnego odcinka były 66. urodzinki Gienka Onopiuka. Rolnik balował nad przepięknym Zalewem Siemianówka, w towarzystwie swoich synów i kolegów. Widzowie mieli okazję zobaczyć również Justynę i Łukasza ze wsi Ciemnoszyje oraz Maćka z Kundzicz, do którego przyjechali Agnieszka i Jarek z Bronowa. W minioną niedzielę, tak jak w poprzednią, zabrakło Emilii Korolczuk z Laszek. Ciesząca się ogromną popularnością Emilka od kilku tygodni nie pojawia się w nowych odcinkach serialu Rolnicy. Podlasie. Zwrócili na to uwagę jej fani. Pod jednym z komentarzy na oficjalnym kanale Emilii Korolczuk na YouTube, pojawiło się pytanie: "dlaczego ciebie teraz nie ma na premierach rolników w niedziele?" Emilka odpowiedziała: "Miałam przerwę w nagrywaniu w związku z porodem". Dla niewtajemniczonych wyjaśniamy, że pod koniec maja 35-latka urodziła córeczkę. Obecnie w telewizji trwa emisja odcinków, które były nagrywane właśnie w tamtym okresie.

Zobacz jak powstaje serial Rolnicy. Podlasie

Emilii Korolczuk nie zobaczymy prawdopodobnie również w kolejnym odcinku serialu (nie ma jej w filmowej zapowiedzi), ale już wkrótce 35-latka wróci do serialu. Kiedy dokładnie to nastąpi? Tego nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że w lipcu Ranczo Laszki odwiedziła ekipa telewizyjna. Malutka Laura miała za sobą debiut przed kamerą. Zatem czekamy z niecierpliwością na jej debiut w telewizji! Przypominamy, że serial Rolnicy. Podlasie można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20 na kanale Fokus TV.

Sonda
Rolnicy. Podlasie. Czy lubisz Emilię Korolczuk?