Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz mówi o życiu po śmierci. No, dajmy na to

i

Autor: Telewizja Fokus TV Rolnicy. Podlasie. Gienek Onopiuk (66 l.) z Plutycz mówi o życiu po śmierci. "No, dajmy na to"

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz mówi o życiu po śmierci. "No, dajmy na to"

2021-09-22 7:45

Rolnicy. Podlasie. Każdy nowy odcinek tego popularnego serialu to porządna dawka emocji i mnóstwo ciekawych historii. Nie inaczej było tym razem. W 28. odcinku pierwsze skrzypce grało trio Gienek, Sławek i Walek. Panowie wspólnie pracowali nad nowymi dekoracjami do słynnego na całą Polskę gospodarstwa Plutycz. Niespodziewanie pojawił się temat... życia pozagrobowego.

W ostatnim odcinku serialu Rolnicy. Podlasie Gienek Onopiuk z Plutycz wraz z przyjacielem Sławkiem odwiedził Waldka. Naczelny fachowiec serialu stworzył z prętów dwie literki: A i G (Andrzej i Gienek), które ozdobiły gospodarstwo najsławniejszych mieszkańców Plutycz. W trakcie pracy niespodziewanie pojawił się temat... życia pozagrobowego. - Uczysz się rozumu do końca życia, durniem umierasz. To jest mądre powiedzonko - powiedział sentencjonalnie Sławek zwany Jastrzębiem. W następnym ujęcie zobaczyliśmy kapitalny dialog Gienka z Waldkiem. Jego treść zamieściliśmy w drugim akapicie tego artykułu. Do tej pory powstały trzy sezony serialu Rolnicy. Podlasie. To prawdziwy hit telewizji Fokus TV, każdy premierowy odcinek średnio ogląda prawie milion widzów. Bohaterami serialu dokumentalnego są rolnicy z woj. podlaskiego. Serca widzów skradli między innymi Emilia Korolczuk ze wsi Laszki, Gienek i Andrzej z Plutycz oraz Agnieszka i Jarek z Bronowa.

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Jastrząb u Maćka z Kundzicz
Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz. Zobaczcie jak żyją i nagrywają

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Link: Rolnicy. Podlasie. Gienek mieszka w Plutyczach

- Wierzysz w życie pozagrobowe? - zapytał Gienka Walek.

- No, dajmy na to - odparł 66-letni rolnik. - Wierzę.

- Bo jesteś wierzący?

- Ta, oczywiście - odpowiedział Gienek.

- Posłuchaj, to ty mnie to pożyczysz, a ja tobie po śmierci oddam - zaproponował Walek.

- Krowę całą jak całą, ale pół krowy pożyczę, ale całej nawet mowy nie ma - wyjaśnił rzeczowo Gienek.

- To ja tobie po śmierci oddam.

- Dobrze, dobrze - odrzekł Gienek.

W niedzielę za tydzień na kanale Fokus TV premiera kolejnego odcinka serialu Rolnicy. Podlasie. Emisja o godz. 20, wcześniej można obejrzeć powtórkę ostatniego, opisywanego w tym artykule odcinka.

Sonda
Czy lubisz Gienka z Plutycz?