Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk do polityki? Fanka: Super gospodyni

i

Autor: Telewizja Fokus TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk do polityki? Fanka: Super gospodyni

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk do polityki? Fanka: Super gospodyni

2022-03-08 13:57

Rolnicy. Podlasie. Jakiś czas temu dla żartu zapytaliśmy naszych czytelników, który z bohaterów serialu Rolnicy. Podlasie byłby najlepszym ministrem rolnictwa. Emilia Korolczuk zdominowała nasze głosowania. - Gienek by Wam pokazał ze Sławkiem. Ale rzecz jasna, że Emilka - skomentowała internautka.

Rolnicy. Podlasie. Ponad dwa tygodnie temu na fanpage'u Super Express Białystok zadaliśmy pytanie: Który z bohaterów serialu Rolnicy. Podlasie byłby najlepszym ministrem rolnictwa? Zaproponowaliśmy Gienka z Plutycz, Andrzeja z Plutycz, Emilię Korolczuk i Sławka zwanego Jastrzębiem. Post, który od początku miał być zabawą, stał się bardzo popularny. Pod grafiką pojawiło się ponad 350 komentarzy i ponad 2,6 tys. reakcji. Kto zebrał najwięcej reakcji? I tak najwięcej głosów zebrała Emilia Korolczuk (ponad 1,8 tys. "serduszek"). Pod jej adresem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów: "Widać że to co robi to wkłada całe swoje serce i bardzo kocha zwierzęta", "kocha zwierzęta i kocha to co robi", "super gospodyni". Drugie miejsce zajął Gienek z Plutycz (464 "kciuki'), a trzecie Sławek zwany Jastrzębiem. - Te jego powiedzonka są kapitalne - podsumowała jedna z internautek.

- Ja ich wszystkich bardzo lubię są prawdziwi szczerzy nie udają kogoś innego kim nie są. Zapewniam Was że życie pod rządami takich ludzi byłoby zgoła odmienne od dzisiejszej rzeczywistości w sposób pozytywny. Stosuję kobiecą solidarność i wybieram Emilkę - napisała pani Małgorzata.

Emilia Korolczuk ma 35 lat i prowadzi słynne na całą Polskę Ranczo Laszki w Laszkach koło Zabłudowa. Kobieta mieszka tam ze swoim ukochanym Karolem, z którym ma śliczną córeczkę Laurę. W swoim gospodarstwie 35-latka opiekuje się ponad setką zwierząt. Ostatnio opublikowała informację, w której podała zasady odwiedzania jej gospodarstwa. - Zasady są jasne, oprowadzanie trwa około godzinę i to wszystko - napisała Emilia Korolczuk. Serial Rolnicy. Podlasie można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20 na Fokus TV.

Making od Rolnicy. Podlasie. Najlepsze momenty
Sonda
Czy Emilia Korolczuk to dobra gospodyni?