Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk i betonowy mur. Internautka: Szpetny ten płot

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk i betonowy mur. Internautka: Szpetny ten płot

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk i betonowy mur. Internautka: Szpetny ten płot

2021-11-30 13:40

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk opublikowała nowy filmik, w którym 35-latka pokazuje jak obecnie wygląda jej podwórko. Wysoki betonowy płot otaczający Ranczo Laszki jest już gotowy. "Już wścibscy sąsiedzi nie będą zaglądać na podwórko" - skomentowała internautka. Ktoś inny zwraca uwagę, że nowe ogrodzenie jest... szpetne.

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk opublikowała na swoim kanale na YouTube filmik, na którym pokazuje swoje podwórko. Nagranie zatytułowane "Emilka na wybiegu!" ma już na swoim koncie prawie 70 tys. wyświetleń (4 dni od premiery, wideo na końcu artykułu). Tym razem 35-letnia gwiazda serialu Rolnicy. Podlasia opowiedziała swoim fanom o pracach, które obecnie prowadzi wraz ze swoim partnerem na Ranczu Laszki. Jak widać na zdjęciach, dwumetrowy betonowy płot jest już gotowy. Z tego, co wcześniej pisała Emilka, w ten sposób chce się odgrodzić od swojego sąsiada, z którym nie jest w najlepszej relacji. - Od normalnego sąsiada ludzie nie odgradzają się 2 metrowym betonem bez ażuru - napisała ponad dwa tygodnie temu. Teraz płot już stoi. - Emilka bardzo dobry pomysł na betonowy płot tym bardziej na cztery płyty. Już wścibscy sąsiedzi nie będą zaglądnąć na podwórko - skomentowała jedna z internautek. Ktoś inny napisał: "Szpetny ten płot i podwórko się zmniejszyło optycznie. O nie!!!". 

Emilia Korolczuk - gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie" - ZOBACZ ZDJĘCIA

O tym, że Emilka ma problemu z nachalnymi i często bezmyślnymi fanami pisaliśmy wielokrotnie. "Bramę też powinnaś taka zrobić i miała byś spokój z natrętami" - przypomniał internauta. Emilka odpisała, że "z czasem będzie i brama, nie wszystko naraz". Emilię Korolczuk można oglądać w trzecim sezonie serialu Rolnicy. Podlasie. Emisja premierowych odcinków w każdą niedzielę o godz. 20:15 na Fokus TV. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz. Kim naprawdę jest? Zero ściemy!

Rolnicy. Podlasie. Cała prawda o Andrzeju z Plutycz
Sonda
Rolnicy. Podlasie. Czy lubisz Emilię Korolczuk?