Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk stawia betonowy płot. To nie jest ogrodzenie na fanów, tylko na sOMsiada

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk stawia betonowy płot. "To nie jest ogrodzenie na fanów, tylko na sąsiada"

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk stawia betonowy płot. "To nie jest ogrodzenie na fanów, tylko na sąsiada"

2021-11-05 9:01

Emilia Korolczuk stawia na swoim podwórku dwumetrowe, betonowe ogrodzenie. Wygląda na to, że to osłona przed sąsiadem, z którym gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie nie żyje najlepiej. "Koniec wścibskich fanów" - skomentował internauta. "To nie jest ogrodzenie na fanów, tylko na sOMsiada" - odpisała Emilka.

Emilia Korolczuk opublikowała na swoim fanpage'u zdjęcia ilustrujące budowę dwumetrowego, betonowego ogrodzenia (foto na dole artykułu). "Małe wielkie zmiany na Ranczu" - napisała gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie. Wygląda na to, że w ten sposób 35-letnia Emilia chce się odgrodzić od sąsiada, z którym jest skonfliktowana. Takie przynajmniej wnioski można wyciągnąć przeglądając komentarze, które pojawiły się pod postem. "Wścibski sąsiad?", "Ludzie takie zawistne?" - pytali internauci. Emilka udzieliła kilka ciekawych odpowiedzi. Publikujemy je po przecinku: "w trakcie nagrań do Rolników kilka razy się zdarzały różne incydenty. Koniecznie chciał zabłysnąć", "od normalnego sąsiada ludzie nie odgradzają się 2 metrowym betonem bez ażuru", "inwestycja we własny spokój". Nie wiemy, co konkretnie jest tłem konfliktu 35-latki z sąsiadem. Emilia Korolczuk z Laszek doskonale zdaje sobie sprawę, że sława ma swoje dobre i złe strony. 

Rolnicy. Podlasie. Zobacz, jak powstaje odcinek z udziałem Gienka, Andrzeja i Sławka

Kobieta przekonała się o tym kilka miesięcy temu, gdy będąc w ciąży, była świadkiem dziwnych, absurdalnych sytuacji na Ranczu Laszki. Emilia Korolczuk to najpopularniejsza rolniczka w woj. podlaskim. Sławę przyniósł jej udział w serialu Rolnicy. Podlasie (emisja w każdą niedzielę o godz. 20 na Fokus TV). Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk chwali się córeczką. "Piękna po mamie, uśmiech po tacie" [FOTO]

Zobacz zdjęcia: Emilia Korolczuk - gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie"

Sonda
Kogo bardziej lubisz oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie? Emilkę czy Gienka i Andrzeja?