Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk chwali się córeczką. Piękna po mamie, uśmiech po tacie [FOTO]

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk chwali się córeczką. "Piękna po mamie, uśmiech po tacie" [FOTO]

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk chwali się córeczką. "Piękna po mamie, uśmiech po tacie" [FOTO]

2021-11-02 11:17

Rolnicy. Podlasie. Córeczka Emilii Korolczuk ma już pięć miesięcy. Laura rośnie jak na drożdżach. Bohaterka serialu Rolnicy. Podlasie opublikowała niedawno na fanpage zdjęcie swojej pięknej córeczki. "Laura piękna dziewczynka po Mamie i uśmiech ma po Tacie" - napisał jeden z internautów.

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk opublikowała rewelacyjne zdjęcie swojej pociechy! Roześmiana dziewczynka siedzi na łóżku trzymając rączkę na głowie pluszowego pieska. - Laura od 5 miesięcy na Ranczu - napisała 35-letnia gwiazda telewizji. Wpis ze zdjęciem 5-miesięcznej Laury cieszy się ogromną popularnością (foto w dolnej części artykułu). Internauci są zachwyceni dziewczynką! Na fanpage Emilii Korolczuk piszą m. in. tak: "No cala mama uśmiechnięta i zadowolona", "Emilko córcia jest przecudna, śliczna księżniczka (w mamę)", "Cudowna księżniczka a ten uśmiech aż serce raduje się". (pisownia oryginalna). Przypominamy, że Laura to owoc miłości Emilki i jej ukochanego Karola. Znają się od dziecka. – Chodziliśmy do jednej szkoły, graliśmy w piłkę. Potem na wiele lat nasze drogi się rozeszły, każde z nas miało swoje życie. Karol pracował w budowlance, jeździł po całej Polsce, był za granicą. Odnalazł mnie dzięki serialowiopowiadała nam w jednym z wywiadów Emilia Korolczuk. W jednym ze swoich wcześniejszych wpisów kobieta pochwaliła się, że "ja to już dzień po porodzie czułam się tak, że mogłabym góry przenosić, ale w szpitalu mi nie pozwolili szaleć". Wtedy to Emilka zdradziła, że urodziła Laurę w sposób naturalny.

Rolnicy. Podlasie. Agnieszka i Jarek. Poznajcie sympatyczne małżeństwo z Bronowa

Emilia Korolczuk stała się sławna dzięki serialowi Rolnicy. Podlasie. Zaradna pani sołtys z miejsca podbiła serca widzów i zdobyła ich sympatię. 35-latka kocha zwierzęta, ma ich w swoich gospodarstwie ponad setkę! Emilka mieszka w Laszkach koło Zabłudowa razem ze swoim partnerem Karolem oraz babcią Heleną, gdzie prowadzi Ranczo Laszki. Kobieta ma 16-hektarowe gospodarstwo. Ranczo Laszki jest sławne na całą Polskę. Przypominamy, że serial Rolnicy. Podlasie można oglądać w każdą niedzielę na kanale Fokus TV. Emisja o godz. 20. Wcześniej pokazywane są powtórki.

Sonda
Rolnicy. Podlasie. Czy lubisz Emilię Korolczuk?
Rolnicy. Podlasie. Ale klon tatuśka! Emilia Korolczuk pokazała zdjęcie córeczki. Fani zachwyceni!

i

Autor: Telewizja Fokus TV Emilia Korolczuk i jej ukochany Karol. Do kogo bardziej jest podobna Laura? Link: Emilia Korolczuk i jej ukochany Karol.