Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk jest o 3 lata młodsza od Andrzeja z Plutycz. Ile lat ma gospodyni z Rancza Laszki?

i

Autor: Fokus TV/Tomasz Radzik Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk jest o 3 lata młodsza od Andrzeja z Plutycz. Ile lat ma gospodyni z Rancza Laszki?

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk jest o 3 lata młodsza od Andrzeja z Plutycz. Ile lat ma gospodyni z Rancza Laszki?

2022-05-23 10:35

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk to kobieta sukcesu. Ma piękną córeczkę, jest gwiazdą serialu telewizyjnego, a jej Ranczo Laszki jest słynne na całą Polskę. Niedawno kobieta świętowała swoje urodziny. Ile lat skończyła Emilia Korolczuk?

Emilia Korolczuk to niekwestionowana gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie. Kobieta zdobyła ogromną popularność, a jej naturalne zachowanie przed kamerą zapewniło jej sympatię widzów. Kobieta niedawno świętowała swoje 36. urodziny! W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widać mury przyszłej serowarni, która jest marzeniem kobiety: - Mury wspięły się do góry. W dniu swoich urodzin mogłam już wyjrzeć przez okno przyszłej serowarni - napisała 36-latka. Pod postem pojawiło się morze życzeń urodzinowych. "Niech Twoje pragnienia staną się rzeczywistością, a rzeczywistość niech będzie dopełnieniem marzeń" - skomentowała jedna z fanek. Co ciekawe, inny gwiazdor serialu - Andrzej z Plutycz (39 l.), jest o trzy lata starszy od Emilii. Pani sołtys wsi Laszki życzymy zdrowia, miłości i szczęścia w realizacji swoich planów. 36-latkę można oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie, który jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Szokująca emerytura Gienka z Plutycz. Rolnik jest załamany. Ile dostaje?

Rolnicy. Podlasie. Emilia i Karol budują nowe ogrodzenie
Sonda
Kogo bardziej lubisz oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie? Emilkę czy Gienka i Andrzeja?