Rolnicy. Podlasie. Fanka broni Gienka i Andrzeja. Tyle kosztuje paczka papierosów [ZDJĘCIA]

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express Rolnicy. Podlasie. Fanka broni Gienka i Andrzeja. "Tyle kosztuje paczka papierosów" [ZDJĘCIA]

Rolnicy. Podlasie. Gadżety Gienka i Andrzeja. "Tyle kosztuje paczka papierosów" [ZDJĘCIA]

2022-02-15 13:21

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej to najsłynniejsi mieszkańcy Plutycz koło Bielska Podlaskiego. Panowie mają nawet własną linię gadżetów. Właśnie ruszyła promocja. Nie wszystkim podoba się ta akcja. - Brak chętnych i obniżają ceny - napisał jeden z internautów.

Rolnicy. Podlasie. W internecie można kupić m.in. kalendarze, kubki, breloki i magnesy na lodówkę z wizerunkiem Gienka i Andrzeja Onopiuków. Pisaliśmy już o tym wcześniej. Teraz na oficjalnym fanpage'u Gienka i Andrzeja pojawiła się informacja o promocyjnych cenach na gadżety. - Przygotowaliśmy dla Was niemałą promocję na różne zestawy gadżetów Plutyczaków. Znajdziesz tam kubki, kalendarze, smycze, magnesy czy breloki - czytamy w ogłoszeniu. Sprawdziliśmy. Kalendarze można kupić za 15 złotych, a zestaw magnesów za 28 złotych. W sekcji komentarzy pod postem na FB pojawiło się kilka krytycznych komentarzy, ale nie brakowało też rozsądnych opinii. - Nie bardzo rozumiem tego hejtu. Jeżeli ktoś nie chce to niech nie kupuje. 15 złotych... tyle kosztuje paczka papierosów - napisała jedna z internautek. Niezmiennie przypominamy, że Gienka i Andrzeja można oglądać w każdą niedzielę na Fokus TV. Nowe odcinki Rolnicy. Podlasie są emitowane o godz. 20. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk i spięcie z fanką. "Ludzie luzujcie poślady". O co poszło?

Rolnicy. Podlasie. Zima w Plutyczach. Gienek i Andrzej karmią zwierzęta

Podlasie. Gadżety z wizerunkiem Gienka i Andrzeja. Zobacz zdjęcia:

Sonda
Czy Andrzej z Plutycz to dobry gospodarz?