Rolnicy. Podlasie. Bali się dużych rogów. Gienek z Plutycz z wizytą u Maćka z Kundzicz

i

Autor: Tomasz Radzik/Archiwum prywatne Maćka Sidorowicza Gienek z Plutycz (66 l.) odwiedził gospodarstwo Maćka z Kundzicz.

Rolnicy. Podlasie. "Bali się dużych rogów". Gienek z Plutycz z wizytą u Maćka z Kundzicz

2021-09-03 9:30

Wyjątkowe spotkanie w serialu Rolnicy. Podlasie! Gienek Onopiuk i Sławek odwiedzili innego bohatera serialu: Maćka Sidorowicza. Spotkanie to nie miało bynajmniej charakteru czysto towarzyskiego. W Kundziczach trwały zdjęcia do nowego odcinka kultowego programu o rolnikach z Podlasia. - Obu bardzo podobały się moje zwierzęta. Najpierw trochę się bali dużych rogów - zdradził 52-letni hodowca z Kundzicz.

We wtorek 31 sierpnia w Kundziczach trwały zdjęcia do nowego odcinka serialu Rolnicy. Podlasie. Maćka Sidorowicza odwiedzili Gienek oraz Sławek vel Jastrząb. Co było tematem odcinka? - Nie zdradzę przed premierą, ale było bardzo sympatycznie i wesoło - powiedział nam Maciej. To było spotkanie dwóch różnych światków. Gienek w swoim skromnym gospodarstwie hoduje krowy, zaś Maciek jest hodowcą bydła rasy Highland Cattle (Szkockie Bydło Górskie). Jego stado liczy obecnie 40 sztuk. - Widać, że Gienek z Jastrzębiem dobrze się kolegują i dogadują - zdradził nam Maciej Sidorowicz. - Obu bardzo podobały się moje zwierzęta. Najpierw trochę się bali dużych rogów, ale jak zobaczyli jak łagodne są moje byki, to bez strachu do nich podchodzili. Było to nawet zabawne, bo widać było, że mają zupełnie inne doświadczenia z bydłem - dodaje 52-latek. Nie wiadomo, kiedy nastąpi premiera odcinka nagrywanego w Kundziczach. Obecnie na Fokus TV są emitowane odcinki nagrywane w czerwcu. Serial Rolnicy. Podlasie można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20 na Fokus TV. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. "Cena dowalone konkret". Andrzej z Plutycz reklamuje kubki i magnesy

Maciek Sidorowicz będzie jednym z bohaterów nadchodzącego, 26. odcinka serialu Rolnicy. Podlasie. Mężczyzna uda się do Jurka z Ciełuszek. - Kurde, u ciebie to porządki. Ja to bym chciał tak u siebie - powiedział 52-latek, wchodząc na jego podwórko. Hodowca z Kundzicz pomoże rolnikowi w przygotowaniu koni na wystawę oraz w przygotowaniu letniego pastwiska dla klaczy. U Maćka zjawi się także Agnieszka. Pani weterynarz sprawdzi, czy klacze są źrebne i czy ciąże rozwijają się prawidłowo. Emisja 26. odcinka w niedzielę o godz. 20 na kanale Fokus TV.

Rolnicy. Podlasie. Zobacz jak wygląda gospodarstwo Maćka z Kundzicz
Sonda
Rolnicy. Podlasie. Czy lubisz Gienka i Andrzeja z Plutycz?