Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz trzyma się jednej zasady. Andrzej podsumował to krótko [WIDEO]

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz trzyma się jednej zasady. Andrzej podsumował to krótko [WIDEO]

Rolnicy z Podlasia

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz trzyma się tradycji. Andrzej podsumował to krótko [WIDEO]

2022-09-10 10:45

Rolnicy. Podlasie. W niedzielę (11 września) premiera nowego odcinka serialu o rolnikach z Podlasia. Emilię Korolczuk odwiedzi dawno nie widziany w serialu bratanek. Chłopak pomoże Emilce na Ranczu Laszki. Zajrzymy też do wsi Ciemnoszyje, gdzie Łukasz i Justyna jak zwykle będą mieli dużo pracy. Nie zabraknie także wątku z Plutycz, gdzie zobaczymy jak wygląda siew rzepy metodą tradycyjną.

Rolnicy. Podlasie, odcinek 37 (sezon czwarty). W Ciemnoszyjach niedaleko Grajewa rolnicy będą mieli mnóstwo pracy. Łukasz, który zaprojektował urządzenie do zgarniaka obornika, teraz będzie musiał wymienić zniszczoną skrzynkę elektryczną. Justyna również będzie miała co robić. Gospodarze będą mogli liczyć na pomoc najstarszego syna. W najnowszym odcinku serialu Rolnicy. Podlasie pojawi się Emilia Korolczuk. Sołtys wsi Laszki odwiedzi dawno nie widziany w programie Adrian, który pomoże Emilce zająć się inwentarzem. W gospodarstwie zjawi się też weterynarz Rafał, który sprawdzi stan kózki leczonej na zapalenie wymienia. W Plutyczach siew rzepy. Gienek jest przyzwyczajony do tradycji. Skomentuje to Andrzej. - Ojciec stary daty, on musi to rękoma posiać - powiedział w reklamie odcinka syn Gienka. - Rolnik z krwi i kości - słusznie podsumował Sławek zwany Jastrzębiem. Premiera opisywanego odcinka w najbliższą niedzielę (11.09) o godz. 20.15 na Fokus TV.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej wymienia dętkę w rowerze Gienka. Pomaga mu Sławek

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz. Cała prawda. Zero ściemy. Zobacz zdjęcia: