Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pokazała zdjęcie córeczki. Ależ komentarze! Kopia mamy, mała wersja pani sołtys

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pokazała zdjęcie córeczki. Ależ komentarze! "Kopia mamy, mała wersja pani sołtys"

Jak dwie krople wody

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pokazała zdjęcie córeczki. Ależ komentarze! "Kopia mamy, mała wersja pani sołtys"

2022-09-09 10:58

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk opublikowała w internecie zdjęcia swojej uroczej córeczki. Dziewczynka jest bardziej podobna do mamy czy do taty? Internauci nie mają wątpliwości. "Córeczka to Pani kopia. Rośnie jak na drożdżach. Śliczna dziewczynka" - podsumowała internautka. Post ze zdjęciem pojawił się na fanpage'u Ranczo Laszki Emilia Korolczuk.

Rolnicy. Podlasie. Laura pojawiła się na świecie pod koniec maja 2021 roku. Emilia Korolczuk urodziła swoją pierwsza córkę w sposób naturalny. - Ja to już dzień po porodzie czułam się tak, że mogła bym góry przenosić, ale w szpitalu mi nie pozwolili szaleć - pochwaliła się na swoim fanpage'u gwiazda serialu o rolnikach z Podlasia. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach. Emilia Korolczuk regularnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia swojej pociechy. Laurka ma już prawie półtora roku. Gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie wstawiła niedawno nowe fotki. Na pierwszym planie widać mamę z córeczką, a w tle, na zielonej trawie, pasą się krowy. - Dziewczyny na wypasie - podpisała zdjęcia Emilia Korolczuk. Fani 36-letniej pani sołtys są zachwycone małą Laurką.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz wymienił dętkę w rowerze. Szybka akcja przed domem [WIDEO]

Internauci widzą uderzające podobieństwo Laury do swojej mamy. - Laurka to wypisz wymaluj mała kopia swojej mamy. Ten uśmiech, te błękitne oczy - prosto Emilka. Kiedyś Laura będzie piękna jak mama - napisał Tomasz. - Mała wersja pani sołtys. Cudowności. I obie panie przepiękne - dodała Monika. Emilię Korolczuk można oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie, który jest emitowany co niedzielę na Fokus TV. Kobieta pojawi się w najbliższym odcinku (11.09.222).

Rolnicy. Podlasie. Gienek o kobiecie dla Andrzeja. "Ja jemu wybierać nie będę"

Emilia Korolczuk. Poznaj gwiazdę serialu Rolnicy. Podlasie! Zobacz zdjęcia