Andrzej wziął sprawy w swoje ręce

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz wymienił dętkę w rowerze. Szybka akcja przed domem [WIDEO]

2022-09-08 11:46

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz udowodnił, że zna się nie tylko na sprzęcie rolniczym, ale także na rowerach. Podczas naszej ostatniej wizyty w Plutyczach byliśmy świadkami, jak Andrzej z pomocą Sławka vel Jastrzębia wymienił dziurawą dętkę w rowerze Gienka. Zobaczcie jak to wyglądało.

Rolnicy. Podlasie. Rower to idealny środek lokomocji w małych wsiach, gdzie nie wszyscy mają samochody. Gienek, jeden z najsłynniejszych rolników w Polsce, lubi jeździć rowerem. Klasyczny czerwony składak spełniał swoje zadanie do momentu, aż złapał gumę. Gienek, Andrzej i Sławek podjęli się zadania wymiany dziurawej dętki. To będzie temat jednego z przyszłych odcinków serialu Rolnicy. Podlasie, ale czytelnicy Super Expressu już teraz mają okazję zobaczyć, jak przyjaciele poradzili sobie z naprawą jednośladu. - Jak nie umiesz jeździć, to co? A może Sławek policja goniła i kolczatkę rozłożyła - żartował 39-letni Andrzej. Tak czy inaczej, dętkę trzeba było wymienić. Okazało się, że prawdziwym zawodowcem w tej kwestii jest Andrzej, który profesjonalnie zdjął koło i wymienił dętkę. Sławek i Gienek tylko asystowali, choć pomoc Jastrzębia również się przydała. Zobaczcie na zdjęciach, jak to wyglądało. Przypominamy, że serial Rolnicy. Podlasie jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20.15 na Fokus TV.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pokazała zdjęcie córeczki. Ależ komentarze! "Kopia mamy, mała wersja pani sołtys"

Rolnicy. Podlasie. Andrzej wymienia dętkę w rowerze Gienka. Pomaga mu Sławek

Rolnicy. Podlasie. Andrzej wymienia dziurawą dętkę w rowerze Gienka. Pomaga mu Sławek. Zobacz zdjęcia:

Sonda
Czy Andrzej z Plutycz to dobry gospodarz?