Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz musiał jechać do szpitala [WIDEO]

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz musiał jechać do szpitala [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz musiał jechać do szpitala [WIDEO]

2021-10-22 9:42

Rolnicy. Podlasie: W najbliższą niedzielę na kanale Fokus TV emisja 32. odcinka. Tradycyjnie nie zabraknie Gienka i Andrzeja z Plutycz oraz ich przyjaciela - Jastrzębia. Tydzień temu mogliśmy zobaczyć, że 66-letni Gienek narzeka na bolącą nogę. W nowym odcinku rolnik wciąż będzie cierpiał z jej powodu.

Rolnicy. Podlasie, odcinek 32. Gienek Onopiuk będzie musiał pojechać do szpitala. Emitowane w telewizji odcinki były tworzone w lipcu, akurat wtedy, kiedy reporter Super Expressu był w Plutyczach podczas nagrywania scen z udziałem Gienka i Andrzeja. Z tego co wtedy ustaliliśmy, 66-letni rolnik cierpiał z powodu opuchniętej, bolącej nogi. Mężczyzna został zabrany samochodem na SOR szpitala powiatowego w Bielsku Podlaskim. Na miejscu Gienek Onopiuk dostał zastrzyk i tego samego dnia został wypuszczony do domu. Musiał przyjmować lekarstwa. Dzień później, wobec ciągłych dolegliwości, Gienek znów trafił do lekarza. Tym razem pojechał do Białegostoku. Na szczęście, z tego co widać na najnowszych nagraniach z udziałem Gienka, dolegliwości związane z nogą ustąpiły. Oprócz tego w 32. odcinku Rolnicy. Podlasie zobaczymy jak Andrzej i Jastrząb pójdą z Kacperkiem i Niną nad Orlankę sprawdzić poziom wody. Chłopiec niegroźnie poślizgnie się na brzegu rzeki. - O no i widzisz? I co mama powie? - zapytał Andrzej. Jastrząb w swoim stylu odpowiedział: "Powie, że to wujek Andrzej zepchnął".

Zobacz, jak żyją Gienek i Andrzej z Plutycz. Bohaterowie serialu Rolnicy. Podlasie. Zobacz ZDJĘCIA:

Później Andrzej, Jastrząb i Gienek odwiedzą sąsiadkę, by pod jej okiem Andrzej mógł przygotować kiszone ogórki na zimę. W telewizyjnej reklamie najnowszego odcinka możemy zobaczyć jak Gienek, Jastrząb i sąsiadka siedzą razem przy stole, na którym stoją słoiki z ogórkami. Nowy odcinek serialu Rolnicy. Podlasie - emisja w najbliższą niedzielę o godz. 20 na Fokus TV. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zwoził bele. Mocne komentarze. "Nie mogę tego oglądać"

Sonda
Czy kupiłbyś gadżet z wizerunkiem Gienka i Andrzeja z Plutycz?
Making of Rolnicy. Podlasie – Gienek trafił na SOR