Rolnicy. Podlasie. Gienek trafił na SOR! Co się stało w Plutyczach? [ZDJĘCIA, WIDEO]

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. Gienek trafił na SOR! Co się stało w Plutyczach? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Gienek zabrany do szpitala. Trafił na SOR [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-07-17 16:02

Eugeniusz Onopiuk (67 l.) trafił do szpitala! Gwiazdor serialu dokumentalnego Rolnicy. Podlasie potrzebował pomocy lekarza. Nagrania do serialu trzeba było przerwać. Gienek najpierw został zabrany do szpitala w Bielsku Podlaskim, a dzień później do lekarza w Białymstoku. Na szczęście skończyło się na zastrzyku i wypisaniu lekarstw. Mężczyzna jest już w domu. Szczegóły na SE.pl

W osławionych Plutyczach koło Bielska Podlaskiego trwają zdjęcia do nowych odcinków trzeciego sezonu serialu Rolnicy. Podlasie. W środę byliśmy na miejscu, aby podglądać producentów serialu i jego bohaterów w trakcie pracy. Niestety w tym dniu Gienek czuł się źle i trzeba było wstrzymać nagrania. 67-letni mężczyzna cierpiał z powodu opuchniętej, bolącej nogi. Mężczyzna został zabrany samochodem na SOR szpitala powiatowego w Bielsku Podlaskim. Według naszych informacji, na miejscu mężczyzna dostał zastrzyk i jeszcze tego samego dnia wypuszczono go do domu. Musi przyjmować lekarstwa. W czwartek, wobec ciągłych dolegliwości, Gienek znów trafił do lekarza. Tym razem pojechał do Białegostoku. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że problem ze zdrowiem Gienka z Plutycz da się rozwiązać lekarstwami i dalsze nagrania do serialu odbędą się według planu. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia! Więcej szczegółów na temat tego zdarzenia znajdziecie w naszym filmie, który znajduje się w tym artykule.

Making of Rolnicy. Podlasie – Gienek trafił na SOR

O problemach ze zdrowiem 67-latka już wcześniej sygnalizował jego syn Andrzej. Rolnik apelował do widzów, aby nie przywozili do gospodarstwa alkoholu. Czytaj też: Gienek stracił dziecko. Jego ojciec zmarł w szpitalu. Szczera rozmowa z przyjacielem Zaczęło się od tego, że pewnego razu Gienek wraz z synami oraz przyjacielem Jastrzębiem wybrali się do lasu po drzewo. Wysiłek kosztował 67-letniego Gienka sporo energii. Andrzej i jego brat Jarek zdecydowali się przed kamerą na szczere wyznanie. 

- No, trochę się martwimy o zdrowie ojca - przyznał w jednym z odcinkó serialu Andrzej - bo wiadomo... jak tutaj przyjeżdża, bywa tak że po 100 osób dziennie, no to wiadomo, różne sytuacje bywają. Ja mam wielką prośbę do odwiedzających ludzi moje gospodarstwo, żeby nie przywozili alkoholu dla ojca za bardzo, no, bo on nikomu nie odmówi. Wolę żeby ludzie przywozili coś dla zwierząt – dodał Andrzej i podkreślił, że nie chodzi o pieniądze tylko o coś do jedzenia np. marchewkę lub kapustę.

Rolnicy z Podlasia.  Gienek i Andrzej

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Link: Gienek cierpi z powodu bolącej nogi.

Gienek oraz jego syn Andrzej to gwiazdy serialu Rolnicy. Podlasie. Panowie zdobyli serca widzów swoją autentycznością, skromnością i poczuciem humoru. Ich powiedzonka osiągnęły status kultowych. W gospodarstwie od czasu do czasu pomaga im Jarek oraz Jastrząb. Obecnie w telewizji trwa emisja odcinków, które były nagrane wiosną. Zobaczcie, co wydarzy się w 19. odcinku, którego premiera zaplanowana jest na 18 lipca. Emisja tradycyjnie o godz. 20 na kanale Fokus TV: Rolnicy. Podlasie. Córeczka Natalii i Michała zadebiutuje w serialu. "Teraz wszystko będzie pierwsze" [WIDEO]