Rolnicy. Podlasie. Jesteśmy coraz bliżej. Emilia Korolczuk spełnia marzenie

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. "Jesteśmy coraz bliżej". Emilia Korolczuk spełnia marzenie

Rolnicy. Podlasie. "Jesteśmy coraz bliżej". Emilia Korolczuk spełnia marzenie

2022-06-27 14:17

Rolnicy. Podlasie. Wymarzona inwestycja Emilii Korolczuk jest już coraz bliżej zakończenia, choć pracy nadal jest dużo. - Jesteśmy coraz bliżej - napisała 36-letnia pani sołtys wsi Laszki. Chodzi oczywiście o serowarnię, w której Emilia Korolczuk będzie produkować kozie sery. Fani nie mogą się już doczekać.

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk z Laszek kontynuuje prace nad budową serowarni, w której będzie wytwarzać kozie sery. Budowa pełną parą ruszyła w maju. Niedawno bohaterka serialu wstawiła zdjęcie ukazujące postęp pracy. Jak widać, mury już stoją. - Jesteśmy coraz bliżej - napisała Emilia Korolczuk. Głównym budowniczym serowarni jest Karol, ukochany Emilii i ojciec jej dziecka. - Robię sam. Co prawda mam pomoc Emilki i rodziny, jeżeli jest potrzebna - podsumował mężczyzna. Karol pracował kiedyś w budowlance, jak sam zdradził, "robiłem to 18 lat". Wymarzona inwestycja Emilii Korolczuk jest więc w dobrych rękach. Sympatycznej parze z Laszek kibicują fani. - Widząc postęp prac, można być pewnym że jeszcze chwila i produkcja wyrobów na które czekają chyba wszyscy, ruszy pełną parą - skomentował Tomasz.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. "Ja nie wiem, jak wy sobie radzicie". Gienek z Plutycz szczery do bólu [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Gienek o kobiecie dla Andrzeja. "Ja jemu wybierać nie będę"

Rolnicy. Podlasie: Historia miłości Emilii i Karola. Zobacz, jak się poznali!

Sonda
Czy Emilia Korolczuk to dobra gospodyni?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE