Rolnicy. Podlasie. Ja nie wiem, jak wy sobie radzicie. Gienek z Plutycz szczery do bólu [WIDEO]

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. "Ja nie wiem, jak wy sobie radzicie". Gienek z Plutycz szczery do bólu [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. "Ja nie wiem, jak wy sobie radzicie". Gienek z Plutycz szczery do bólu [WIDEO]

2022-06-24 16:12

Rolnicy. Podlasie. Tomek i Monika z Pokaniewa (pow. siemiatycki) to znani i lubiani bohaterowie serialu o rolnikach z Podlasia. Widzowie podziwiają ich za pracowitość, przedsiębiorczość i naturalne zachowanie przed kamerami. Kilka tygodni temu małżeństwo odwiedził Gienek i Andrzej z Plutycz.

Rolnicy. Podlasie. Tomek i Monika z Pokaniewa prowadzą prężnie rozwijające się gospodarstwo. "Na powierzchni wynoszącej 300 hektarów (150 ha ziemi własnej i 150 ha dzierżaw) hodujemy bydło holsztyno-fryzyjskie charakteryzujące się wysoką wydajnością. Nieustannie pracujemy nad jego uszlachetnianiem. Nasze stado liczy 450 sztuk bydła" - czytamy na oficjalnej stronie prowadzonej przez Tomka i Monikę. Małżeństwo może być wzorem pracowitości i zaradności. Niedawno mogliśmy ich odwiedzić w ramach naszej akcji "Making of Rolnicy. Podlasie", podczas której podglądamy twórców serialu podczas pracy nad odcinkami. Wówczas do Tomka i Moniki przyjechał Gienek i Andrzej z Plutycz. Rolnicy wymienili się wzajemnymi doświadczeniami, pomysłami i planami. - Ja i tak nie wiem jak wy sobie radzicie, tyle sztuk bydła - podsumował Gienek. Najbliższy odcinek serialu Rolnicy. Podlasie w niedzielę 26 czerwca o 20 na Fokus TV.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Rokowania były złe, ale zdarzył się cud. Emilia Korolczuk pokazała zdjęcie

Rolnicy. Podlasie. Zobacz gospodarstwo Tomka i Moniki z Pokaniewa

Rolnicy. Podlasie. Andrzej ogląda gospodarstwo Tomka z Pokaniewa. ZDJĘCIA:

Sonda
Rolnicy. Podlasie. Lubisz Tomka i Monikę z Pokaniewa?