Rolnicy. Podlasie - kiedy premiera 3 sezonu? Czy Gienek i Andrzej z Plutycz pozostaną w programie?

i

Autor: FOKUS TV/YouTube Rolnicy. Podlasie - kiedy premiera 3 sezonu? Czy Gienek i Andrzej z Plutycz pozostaną w programie?

Rolnicy. Podlasie - kiedy premiera 3 sezonu? Czy Gienek i Andrzej z Plutycz pozostaną w programie?

2021-01-25 10:32

Rolnicy. Podlasie to hitowy program telewizji FOKUS TV. Dzięki niemu miliony widzów w całej Polsce poznało Gienka i Andrzeja ze wsi Plutycze niedaleko Bielska Podlaskiego. Niedawno pojawiły się głosy, że przebojowy duet rolników z Podlasia może nie wystąpić w programie. Stacja FOKUS TV wydała komunikat w tej sprawie. Wiadomo również, kiedy nastąpi premiera 3. sezonu programu "Rolnicy. Podlasie."

Niedawno zakończyła się emisja 2. sezonu programu Rolnicy. Podlasie. Obecnie na FOKUS TV idą powtórki starych odcinków. Tymczasem stacja pochwaliła się wynikami oglądalności ich przebojowego serialu o rolnikach z Podlasia. Jesienne odcinki cieszyły się dużą popularnością. Siedem z nich miało ponad milionową widownię. Średnio co niedzielę przygody bohaterów serialu dokumentalnego śledziło blisko 850 tysięcy widzów. To sprawiło, że Fokus TV wraz z serialem zajęło czwarte miejsce w grupie 4+ w niedzielnym wieczornym paśmie.

Czytaj też: Premiera 3. sezonu "Rolnicy. Podlasie". Gienek i Andrzej zapraszają. Oficjalna data. Co w nowym sezonie? [WIDEO]

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że premiera 3. sezonu programu zaplanowana jest na wiosnę 2021 roku. Obecnie trwają zdjęcia. Fani tej produkcji zastanawiają się, czy w kolejnym sezonie pojawią się Gienek i Andrzej, rolnicy z Plutycz, który zdobyli ogromną sympatię widzów. Były obawy, czy będzie można ich zobaczyć w telewizji. Do sprawy odnieśli się sami zainteresowani. "My też będziemy brać udział w trzecim sezonie" - napisali na swoim fanpage'u, który w internecie śledzi ponad 38 tys. ludzi.

Ich udział w 3. sezonie Rolnicy. Podlasie potwierdziła także stacja FOKUS TV. - Drodzy widzowie! Trwają spekulacje na temat tego, czy bohaterowie serialu #RolnicyPodlasie Gienio i Andrzej wystąpią w trzecim sezonie... - czytamy na fanpage'u stacji.

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka