Rolnicy. Podlasie. Najlepsze momenty. Gienek: Laktujcie i ślubujcie nasz kanał [WIDEO]

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. Najlepsze momenty. Gienek: Laktujcie i ślubujcie nasz kanał [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Najlepsze momenty. Gienek: Laktujcie i ślubujcie nasz kanał [WIDEO]

2021-12-02 11:13

"Rolnicy. Podlasie" to już serial kultowy. Program wykreował takie gwiazdy jak Gienek i Andrzej z Plutycz czy Emilia Korolczuk z Laszek. Obecnie trwają zdjęcia do trzeciej serii. Super Express podgląda twórców serialu podczas ich pracy. W ramach naszej akcji "Making of Rolnicy. Podlasie" powstało już mnóstwo ciekawych materiałów. Zobaczcie najlepsze momenty, jakie dla was wybraliśmy!

Rolnicy. Podlasie to popularny serial dokumentalny emitowany co niedzielę na antenie stacji Fokus TV. Opowiada on o rolnikach z Podlasia, o ich pracy w gospodarstwie i opiece nad zwierzętami. Nie brakuje też wątków prywatnych, wzruszających, a nawet tragicznych. Obecnie emitowane są odcinki trzeciej serii, gdzie nowe ciągle powstają. Super Express jako jedyny w Polsce może śledzić proces powstawania serialu. Byliśmy już u Gienka i Andrzeja z Plutycz, u Jarka i Agnieszka z Bronowa, Maćka z Kundzicz oraz Justyny ze wsi Ciemnoszyje. Udało nam się nagrać wyjątkowe momenty jak wtedy, gdy Gienek wraz z Andrzejem, siedząc na ławeczce, zapraszali widzów do obserwowania kanału na YouTube. - Laktujcie i ślubujcie nasz kanał na… - zaczął Gienek. - On i gadanie - zdenerwował się Andrzej.

Making od Rolnicy. Podlasie - zobaczcie najciekawsze momenty. Przypominamy, że serial Rolnicy. Podlasie można oglądać w każdą niedzielę na Fokus TV o godz. 20:15.

Making od Rolnicy. Podlasie. Najlepsze momenty

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. Gienek, Andrzej i Sławek w Deniskach. Odbierają dynie

QUIZ. Rolnicy. Podlasie - jak dobrze znasz serial i jego bohaterów?

Pytanie 1 z 15
Kogo to dom?
Rolnicy. Podlasie. Dom Gienka i Andrzeja z Plutycz