Rolnicy. Podlasie, odc. 4: Wzruszające wyznanie Gienka. Trudna decyzja w Kundziczach [ZDJĘCIA, WIDEO]

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. 66-letni Gienek to gwiazda serialu, jeden z najpopularniejszych rolników w Polsce.

"Rolnicy. Podlasie". Serce pęka! Gienek stracił dziecko. Justynka często mu się śni

2021-04-02 17:29

Rolnicy. Podlasie, odcinek 4. Nadchodzący epizod będzie obfitował w emocje. W Plutyczach Eugeniusz Onopiuk cofnie się wspomnieniami w przeszłość. Wraz ze swoim kolegą będzie oglądał stare zdjęcia. Gienek wyzna przed kamerą, że kiedyś stracił dziecko: "Przeważnie córeczka Justynka mi się śni. Była pierwsza, maleńka zmarła". Premiera 4. odcinka "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o godz. 20:15 na kanale Fokus TV. Zobaczcie, co wydarzy się w czwartym odcinku.

W niedzielę 4 kwietnia, czyli w Wielkanoc, odbędzie się premiera nowego odcinka serialu "Rolnicy. Podlasie". Co wydarzy się w 4. odcinku? W popularnym gospodarstwie w Plutyczach będzie się odbywało kolczykowanie krów. - Krowa nie może chodzić samopas, bo musi mieć nadany numer – wytłumaczy przed kamerami Andrzej. Do Gienka i Andrzeja przyjedzie Bogdan, która zaoferuje pomoc w uporaniu się z niesfornymi zwierzętami. W tym odcinku nie zabraknie wzruszeń i emocji. Zgodnie z zapowiedzią, która pojawiła się pod koniec poprzedniego odcinka, Eugeniusz Onopiuk opowie o swojej rodzinnej tragedii. 66-letni Gienek opowie o śmierci swojej pierwszej córeczki: "Przeważnie córeczka Justynka mi się śni. Była pierwsza, maleńka zmarła". Dziewczynka zmarła, gdy miała zaledwie pół roku. Inny bohater serialu, Maciek z Kundzicz, będzie musiał podjąć trudną decyzję. Razem z panią weterynarz Agnieszką będą decydować o konieczności przeprowadzenia krwawych zabiegów u byków. Mimo wszystko, zgodnie z powiedzeniem "Weterynarza nic nie przeraża", przystąpią do wykonania zadania. Czytaj też: Cała prawda o gospodarstwie Gienka i Andrzeja z Plutycz. Jak żyją najsławniejsi rolnicy w Polsce? [DUŻO ZDJĘĆ]

"Rolnicy. Podlasie". Gienek i Andrzej z Plutycz bohaterami 3 sezonu serialu

Eugeniusz Onopiuk ma troje dzieci: Andrzeja (38 l.), który występuję w "Rolnicy. Podlasie" u boku swojego ojca, Jarka (28 l.), który pojawia się w serialu od czasu do czasu, oraz dorosłą córkę, która ma już swoją własną rodzinę. 66-letni rolnik ma 50 hektarów ziemi. Rolnictwem zajmuje się od lat. Gospodarstwo w Plutyczach jest obiektem ogromnego zainteresowania fanów serialu. Jest to miejsce, jakby nie patrzeć, wyjątkowe. W 3. odcinku Gienek wyznał, że obora, w której trzymają krowy, ma co najmniej 100 lat. - To jest jeszcze mojego dziadka budowla, która ma przeszło 100 lat jak w banku. [...] Trzeba robić kapitalny remont - powiedział Gienek i dodał, że jego ojciec potrafiłby to naprawić. Zmarł, gdy miał 32 lata. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. odc. 3: Co czeka "durnowatą" krowę z Plutycz? Gienek z Plutycz wydał wyrok

Ojciec Gienka i jego chrzestny byli braćmi. - Można powiedzieć, że pół Polski budowali - powiedział Gienek wyjaśniając przed kamerą, że zajmowali się budowaniem z drewna. - Stodoły, domy, chlewiki. Wszystko umieli zrobić - dodał jego syn Andrzej. - Nawet chyba i cerkiew w Brańsku stawiali.

Rolnicy. Podlasie

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Gienek ma 50 hektarów ziemi. Rolnictwem zajmuje się od lat. Gienio ziemię w Plutyczach odziedziczył.

Premiera 4. odcinka w niedzielę 4 kwietnia o godz. 20:15 (zmieniła się godzina emisji). Powtórki można oglądać w każdą niedzielę o godz. 19:15. "Rolnicy. Podlasie" w internecie można oglądać na ipla.tv. Po każdym odcinku na stronie SE.pl znajdziesz streszczenie ostatniego odcinka. "Rolnicy. Podlasie" to hitowy serial telewizji Fokus TV. Program z sezonu na sezon ogląda coraz więcej widzów. Ogromna w tym zasługa szczerych, zabawnych, po prostu sympatycznych bohaterów serialu. Serca widzów skradła przede wszystkim Emilia Korolczuk oraz Gienek i Andrzej z Plutycz. "Rolnicy. Podlasie" pokazują, jak wygląda prawdziwe życie na podlaskiej wsi, że praca na polu, uprawa roślin i hodowla zwierząt to ciężki kawałek chleba.

Sonda
Czy podobają ci się nowe odcinki serialu "Rolnicy. Podlasie"?

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. Jak wygląda gospodarstwo Gienka i Andrzeja z Plutycz?