Rolnicy. Podlasie. Nowość w Plutyczach. Gienek i Sławek w warsztacie

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Od lewej: Sławek i Gienek.

Rolnicy. Podlasie. Nowość w Plutyczach. Gienek i Sławek w warsztacie

2021-11-20 5:00

Rolnicy. Podlasie. W najbliższą niedzielę emisja 37. odcinka uwielbianego przez Polaków serialu o rolnikach z Podlasia. Gienek i Sławek udadzą się do Strabli, gdzie Walek wykona w swoim warsztacie nowe drzwi do obory w gospodarstwie Gienka i Andrzeja z Plutycz. Poza tym zobaczymy, co słychać u Jurka z Ciełuszek i Tomka z Pokaniewa.

Rolnicy. Podlasie, odc. 37. W Ciełuszkach doświadczony hodowca koni Jurek wraz z synem będą planować studnię na pastwisku. Hodowca za pomocą różdżki spróbuje zlokalizować wodę. Jego syn będzie sceptyczny wobec tej metody. Przyjedzie koparka i zacznie kopać. Okaże się, że rzeczywiście w miejscu wybranym przez Jurka znajdą wodę. W wykopie umieszczą betonowe kręgi i w ten sposób powstaje nowa studnia. Z kolei w Pokaniewie Tomek postanowi zbudować "namioty dla krów". Mężczyzna podpatrzył coś podobnego u innego hodowcy. Namioty dla krów to duże konstrukcje powstałe na niewielkim fundamencie - na metalowych łukach są rozpięte plandeki z tworzywa sztucznego. Z kolei w Plutyczach, a dokładnie w Strabli, praca również pali się w rękach. Gienek wraz ze Sławkiem, zwanym Jastrzębiem, będą asystować przy powstawaniu nowych drzwi do obory. Stare były już mocno wiekowe i dziurawe. W tym celu przyjaciele udadzą się do Strabli, gdzie naczelny majster serialu, czyli Walek, zajmie się realizacją zamówienia.

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Sławek znają się od 40 lat. Kapitalne dialogi

Emisja 37. odcinka serialu Rolnicy. Podlasie w niedzielę 21 listopada na Fokus TV. Uwaga! Od najbliższej niedzieli nastąpi zmiana godziny emisji. Premierowe odcinki będą pokazywane o godz. 20:15. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Sławek do Gienka: Nie obrażaj swego syna [WIDEO]

QUIZ. Rolnicy. Podlasie - jak dobrze znasz serial i jego bohaterów?

Pytanie 1 z 15
Kogo to dom?
Rolnicy. Podlasie. Dom Gienka i Andrzeja z Plutycz

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. Gienek, Andrzej i Sławek w Deniskach. Odbierają dynie