Rolnicy. Podlasie. Boli jak skurw.... Gienek z Plutycz u lekarza. Noga brudna, pachnie łajnem

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. "Boli jak skurw...". Gienek z Plutycz u lekarza. "Noga brudna, pachnie łajnem"

Rolnicy. Podlasie. "Boli jak skurw...". Gienek z Plutycz u lekarza. "Noga brudna, pachnie łajnem"

2021-10-28 7:04

Rolnicy. Podlasie. W ostatnich dwóch odcinkach serialu Rolnicy. Podlasie mogliśmy zobaczyć jak Gienek z Plutycz zmaga się z bólem nogi. Rolnik pojechał do lekarza, który, jak twierdzi Gienek, miał się zachować w stosunku do niego mało elegancko. "Dla pana doktorka się nie podobało. To noga brudna, to noga łajnem pachnie" - żalił się 66-letni Gienek z Plutycz, opisując swoje spotkanie z lekarzem.

Rolnicy. Podlasie, odc. 33: Jednym z tematów ostatniego odcinka serialu Rolnicy. Podlasie było przygotowywanie ogórków na zimę. W tym celu Andrzej, Gienek i Jastrząb odwiedzili dobrą znajomą Gienka - panią Ninę. Niestety 66-letni rolnik nie czuł się dobrze. Siedział na krześle przy stole trzymając obolałą, spuchniętą stopę na podwyższeniu. - Ale boli Sławek jak skurw***, jak skurw*** - powtórzył wyraźnie cierpiący Gienek. - Palca skaleczysz boli, a co mówiąc... widać wzrokowo - powiedział Sławek. O zdrowie rolnika zapytała również pani Nina. - Byłem (u lekarza - przyp. red.) i powiedział, żeby po prostu bardzo nogi nie przesilać i po prostu żeby nogę w górze mieć. To lżej - wyjaśnił Gienek. Zobacz również: Rolnicy. Podlasie. Gienek zabrany do szpitala. Trafił na SOR Mężczyzna powiedział też, w jaki sposób przebiegła wizyta u lekarza. - Zajechałem do szpitala to jeszcze dla pana doktorka się nie podobało. To noga brudna, to noga łajnem pachnie - żalił się 66-letni rolnik.

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz: boli jak skurw***. Wstrząsająca relacja z wizyty u lekarza

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz: boli jak skurw***. Wstrząsająca relacja z wizyty u lekarza

Na szczęście, z tego co widać na najnowszych nagraniach z udziałem Gienka, dolegliwości związane z nogą ustąpiły. Serial Rolnicy. Podlasie można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20 na kanale Fokus TV.

Zobacz zdjęcia: Gienek Onopiuk. Cała prawda o bohaterze serialu "Rolnicy. Podlasie"

Making of Rolnicy. Podlasie – Gienek trafił na SOR
Sonda
Czy lubisz Gienka z Plutycz?