Rolnicy. Podlasie odc. 2: Maszyna PIERWYJ SORT u Gienka i Andrzeja z Plutycz. Co w nowym odcinku 3 sezonu? [ZDJĘCIA, WIDEO]

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Andrzej (z lewej) i Gienek z Plutycz to syn i ojciec. Skromnych rolników z Podlasia dzięki serialowi "Rolnicy. Podlasie" poznała cała Polska.

Maszyna PIERWYJ SORT u Gienka i Andrzeja z Plutycz. Zobacz, co w nowym odcinku "Rolnicy. Podlasie" [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-03-19 14:52

"Rolnicy. Podlasie" odc. 2 (sezon 3). Gienek i Andrzej z Plutycz będą mieli okazję zobaczyć w akcji specjalny pojazd do czyszczenia obór. Andrzej przyzna: "żeby ja takiego miał to by w wiosce popękaliby". - To maszyna pierwyj sort – doda jego ojciec Gienek. "Rolnicy. Podlasie" odc. 2 (sezon 3) premiera w niedzielę. Emisja o godz. 20 w telewizji FOKUS TV. O czym będzie nowy odcinek? Opis odcinka, galerię zdjęć i zapowiedź wideo znajdziesz na SE.pl

Drugi odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę 21 marca. Co nowego wydarzy się u najpopularniejszych rolników na Podlasiu? My już wiemy! W gospodarstwie Gienia i Andrzeja pojawi się nowinka techniczna. O czym mowa? Skromni gospodarze z Plutycz koło Bielska Podlaskiego będą testować specjalny pojazd, który pozwali na dużo szybsze czyszczenie obór. Okaże się jednak, że nawet przy pomocy maszyny praca jest ciężka. - To dobry sprzęt. Żeby ja takiego miał to by w wiosce popękaliby – nie ma wątpliwości Andrzej z Plutycz. - To maszyna pierwyj sort – dodaje jego ojciec Gienek.

AKTUALIZACJA: "Rolnicy. Podlasie". Andrzej z Plutycz dawał 20 zł, ale nikt nie przyszedł. Pielęgniarka została rolniczką (odc. 2, sezon 3)

"Rolnicy. Podlasie". Gienek i Andrzej z Plutycz bohaterami 3 sezonu serialu

Pracowity dzień będzie też czekał rodzinę Bogdana, która przygotowuje się już do zmiany pór roku. Rolnicy w Borowskich Ciborach zajmą się szykowaniem zapasów i dla zwierząt i dla siebie. W "Rolnicy. Podlasie" odc. 2 (3 sezon) poznamy też nowych bohaterów: Justynę i Łukasza. Małżeństwo prowadzi duże gospodarstwo w Ciemnoszyjach niedaleko Grajewa. Często w czasie ich wspólnej pracy dochodzi między nimi do ostrej rywalizacji. - Miałam dwa wyjścia albo to znienawidzić i męczyć się do końca życia albo to pokochać - powiedziała kobieta.

Serial "Rolnicy. Podlasie" to hit telewizji FOKUS TV. Program o podlaskich rolnikach z sezonu na sezon gromadzi coraz większa widownię. Sezon drugi serialu „ROLNICY. Podlasie” oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponad milionową widownię. Stacja FOKUS TV w paśmie nadawania w niedzielne wieczory była 4 najchętniej oglądaną stacja telewizyjna w Polsce. Ulubieńcami widzów stali się głównie Gienek i Andrzej z Plutycz oraz Emilia Korolczuk z Laszek (czytaj: ABSURDALNA wiadomość do Emilii Korolczuk z "Rolnicy. Podlasie". Chodzi o ciążę). Zobacz, co się wydarzyło w 1. odc (3. sezon): "Rolnicy. Podlasie": Andrzej omal nie spadł z konia. Emilka i jej rodzinna receptura na ogórki. Bogdan targował się w Szepietowie (odc. 1, sezon 3)

"Rolnicy. Podlasie" to serial dokumentalny o życiu na podlaskiej wsi. Widzowie mogą zobaczyć jak wygląda praca rolnika, na czym polegają codzienne obowiązki, uprawa roślin i hodowla zwierząt. Program można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20. Powtórka ostatniego odcinka w niedzielę od godz. 19.15. Powtórki poprzedniego sezonu w niedzielę o 11:20. W internecie serial można oglądać na ipla.tv.

Wydaje ci się, że oglądasz program i wieś nie ma przed tobą tajemnic? Spróbuj rozwiązać nasz quiz.

Tak się mówi na wsi. Jesteś z miasta? Nie zrozumiesz tych słów

Pytanie 1 z 15
Obrządek to inaczej...