Rolnicy. Podlasie. Półnagi Andrzej z Plutycz pręży się przed blondynką. Wygląda jak młody bóg

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. Półnagi Andrzej z Plutycz pręży się przed blondynką. Wygląda jak młody bóg

Wymarzona kobieta

Rolnicy. Podlasie. Półnagi Andrzej z Plutycz pręży się przed ponętną blondynką. 39-latek wygląda jak młody bóg

2022-09-19 10:08

Rolnicy. Podlasie. Ostatni odcinek serialu o rolnikach z Podlasia przejdzie do historii. Andrzej z Plutycz opowiedział przed kamerami, jak powinna wyglądać jego wymarzona kobieta. Usłyszeliśmy wiele ciekawych rzeczy. Co więcej, twórcy serialu popuścili wodze fantazji i pokazali jak mógłby wyglądać sen 39-letniego rolnika. Główną rolę grała w nim ponętną blondynka w białej sukience. Internauci komentują: "Ten odcinek to złoto".

Rolnicy. Podlasie. Andrzej Onopiuk z Plutycz marzy o znalezieniu dla siebie odpowiedniej kobiety. Ten temat przewija się w serialu od dawna. 39-latek początkowo uzależniał znalezienie partnerki od warunków bytowych w domu. Teraz już ta wymówka nie ma racji bytu, bo w budynku od niedawna funkcjonuje luksusowa łazienka. Głównym tematem ostatniego odcinka Rolnicy. Podlasie znowu była wymarzona kobieta dla Andrzeja. - Wiadomo, żeby była młodsza ode mnie, mniej więcej wzrostu takiego jak ja, może być troszkę wyższa, nie gruba, nie chuda, lecz w sam raz - oznajmił 39-letni gwiazdor. Później Andrzej zadeklarował bez ogródek, że jego kobieta powinna sprzątać, gotować i prać. - No na 100 procent byłbym szczęśliwy z dziewczyną, bo ja zjeżdżam z pola, a tam jest ugotowane i ja coś zjem, a nie całe życie kanapki i kanapki - podsumował Andrzej Onopiuk. Jego ojciec, Gienek, nieraz podkreślał, że uszanuje wybór Andrzeja, co do wybranki serca. - Jaką sobie wybierze z taką będzie żył - skwitował krótko 67-latek. W dalszej części odcinka zrobiło się naprawdę interesujące. Zobaczcie, co się przyśniło Andrzejowi z Plutycz.

Rolnicy. Podlasie. Gienek o kobiecie dla Andrzeja. "Ja jemu wybierać nie będę"

Andrzej z Plutycz pręży się jak paw. Kobieta polewa go wodą

Twórcy serialu Rolnicy. Podlasie popuścili wodze fantazje i wymyślili dla Andrzeja sen. "Wizje poetyckie" - trafnie podsumowała jedna z fanek serialu. Do Plutycz przyjechała na rowerze piękna blondynka. Biała sukienka, usta pomalowane różową szminką i słomiany kapelusz na głowie. W jednej ze scen kobieta polewała wodą ze szlaucha rozebranego do pasa Andrzeja, który prężył się przed blondynką niczym paw. Wszystko działo się w zwolnionym tempie jak na prawdziwy sen przystało. Później zrobiło się naprawdę gorąco, bo akcja przeniosła się nad rzekę.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz pluska się w rzece z ponętną blondynką

39-latek wyłonił się z kadru siedząc na dmuchanym łabędziu. Następnie mężczyzna zsunął się z zabawki i zanurzył po czubek głowy w wodzie. Do Andrzeja dołączyła blondynka, która podwijając sukienkę weszła do wody. Wszystko działo się obowiązkowo w slow motion. Para płynęła na plecach wraz z nurtem rzeki. Później była kolejna scena. Andrzej leżąc na beli wpatrywał się w blondynkę, która podrzucała siano widłami. 39-latka, drapiąc kłosem po twarzy, obudził Sławek. - Idealna była dziewczyna - zdradził rozmarzony Andrzej Onopiuk. Kolejny odcinek serialu Rolnicy. Podlasie już w najbliższą niedzielę o godz. 20.15.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Zwierzęta opanowały podwórko Andrzeja z Plutycz. Wystarczyła jedna rzecz [WIDEO]

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. Cała prawda o Andrzeju z Plutycz. Kim jest gwiazda serialu?

Sonda
Czy Andrzej z Plutycz znajdzie sobie żonę?