Rolnicy. Podlasie. 66. urodziny Gienka z Plutycz! W Ciemnoszyjach dużo pracy

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Gienek Onopiuk z Plutycz będzie świętował swoje urodziny. Z kolei w Ciemnoszyjach Justyna i Łukasz będą mieli dużo pracy.

Rolnicy. Podlasie. 66. urodziny Gienka z Plutycz! W Ciemnoszyjach dużo pracy

2021-08-21 6:00

W najbliższą niedzielę premiera 24. odcinka serialu dokumentalnego Rolnicy. Podlasie. Emocji na pewno nie zabraknie. Do Maćka z Kundzicz przyjedzie przesympatyczna para: Jarek i Agnieszka z Bronowa. Z kolei w Ciemnoszyjach dużo pracy przy koszeniu i zwożeniu siana. Natomiast w Plutyczach impreza: 66. urodziny Gienka.

Do Maćka z Kundzicz przyjeżdżają z wizytą Agnieszka i Jarek z dziećmi. Rolnicy z Bronowa poznają jego stado i pomogą 52-letniemu mężczyźnie w rozbudowie wodopoju na pastwisku. - W tą niedzielę premierowy odcinek z gościnnym występem Agnieszki i Jarka u mnie... - zdradził w internecie Maciek. - Nie zabraknie humoru Agnieszki i fantazji Jarka... A może i ja coś fajnego powiem - dodał tajemniczo. Natomiast w Ciemnoszyjach, u Łukasza i Justyny, trwa zbiór traw. Łukasz ciężko pracuje od 4 rano do godz. 22, a czasem i dłużej. Zjeżdża z pola tylko po to, aby oczyścić albo naprawić maszyny i szybko coś zjeść. Łukasz i Justyna pojawili się w serialu dopiero w trzecim sezonie. Małżeństwo ma czwórkę dzieci. Co ciekawe, para poznała się w internecie. Justyna z wykształcenia jest pielęgniarką. - Miałam dwa wyjścia albo to znienawidzić i męczyć się do końca życia albo to pokochać - powiedziała w jednym z odcinków. W swoim gospodarstwie hodują krowy.

Co jeszcze zobaczymy w niedzielnym odcinku Rolnicy. Podlasie? Widzowie zobaczą, jak wyglądały 66. urodziny Gienka. Najsławniejszy mieszkaniec Plutycz spędził urodziny nad Zalewem Siemianówka. W imprezie wzięli udział jego synowie oraz koledzy: Jastrząb i Walek. Będą kiełbaski, piwko i szczere rozmowy. Jedną z atrakcji wydarzenia było czytanie listów od widzów. Przypominamy, że nowe odcinki Rolnicy. Podlasie można oglądać w każdą niedzielę na kanale Fokus TV. Emisja o godz. 20. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz u lekarza. Robi to "dla jednej osoby" [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Agnieszka i Jarek. Poznajcie sympatyczne małżeństwo z Bronowa