Rolnicy. Podlasie. Wymagający QUIZ o bohaterach serialu. Czy dasz radę?

2021-09-15 8:45
Rolnicy. Podlasie. Gienek i Jastrząb ruszyli na wyprawę [ZDJĘCIA]
Autor: telewizja FOKUS TV

Serial dokumentalny Rolnicy. Podlasie to prawdziwy przebój. Hit telewizji Fokus TV w każdą niedzielę ogląda średnio prawie milion widzów! Największymi gwiazdami produkcji jest Emilia Korolczuk z Laszek, Gienek i Andrzej z Plutycz oraz Agnieszka i Jarek z Bronowa. Także inny bohaterowie cieszą się dużą sympatią widzów. Jak dobrze znasz serial i jego gwiazdy?

Serial Rolnicy. Podlasie jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20 na kanale Fokus TV. Bohaterami produkcji są rolnicy z woj. podlaskiego. Kamery podglądają ich podczas wykonywania codziennych obowiązków, możemy zobaczyć, że życie rolnika to ciężki kawałek chleba: uprawa roślin, żniwa, hodowla zwierząt i związane z tym wszystkim obowiązki. Nie brakuje też wątków osobistych, często tragicznych. Serca widzów skradli między innymi Emilia Korolczuk ze wsi Laszki, Gienek i Andrzej z Plutycz oraz Agnieszka i Jarek z Bronowa. Jak dobrze znasz serial i jego bohaterów? Sprawdź się w naszym quizie! Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz: Jeszcze wyliże ciebie. Zuchwały koziołek skradł show!

QUIZ. Rolnicy. Podlasie - jak dobrze znasz serial i jego bohaterów?

Pytanie 1 z 15
Wszyscy obecni bohaterowie serialu występują w nim od pierwszego sezonu. Prawda czy fałsz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE