Rolnicy. Podlasie. Koziołek ocierał się o Sławka. Gienek z Plutycz: Jeszcze wyliże ciebie

2021-09-17 12:50
Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz: Jeszcze wyliże ciebie. Zuchwały koziołek skradł show!
Autor: Tomasz Radzik/SE Sławek (z lewej) i Gienek Onopiuk (66 l.) to gwiazdy serialu Rolnicy. Podlasie.

Rolnicy. Podlasie. U Maćka z Kundzicz miały miejsce niedawno zdjęcia do kolejnego odcinka serialu. Do popularnego hodowcy bydła rasy Highland Cattle przyjechali Gienek z Plutycz oraz Sławek. - Przyjechaliśmy po prostu odwiedzić takiego Maćka. Zobaczyć jakie u jego zwierzęta - powiedział Gienek. Jednym z bohaterów nagrania był koziołek, który nie dość, że wszystkich zaczepiał to jeszcze ocierał się swoim łbem o głowę Sławka.

Każdy nowy odcinek serialu Rolnicy. Podlasie ogląda średnio prawie milion widzów. Cała Polska z zainteresowaniem śledzi losy bohaterów serialu. Producenci od czasu do czasu łączą bohaterów i zapraszają jednych do drugich. Niedawno Maciek Sidorowicz był u Jurka z Ciełuszek, teraz do Maćka i jego dziewczyny przyjechał Gienek z Plutycz. W wyprawie towarzyszył mu przyjaciel Sławek zwanym Jastrzębiem. Mężczyźni znają się od 40 lat. Byliśmy na planie zdjęciowym i co nieco podpatrzyliśmy. Gienek i Sławek podziwiali zwierzęta Maćka, pomagali mu przy pracy, zbierali jabłka. Była też dziewczyna Maćka - Justyna. Panowała życzliwa, przyjemna atmosfera. W pewnym momencie nagrania koziołek "Kózek" zaczął lizać głowę Sławka (tą scenę zobaczycie na naszym nagraniu). - Jeszcze wyliże ciebie - zauważył Gienek. - To dobrze, nie muszę głowy myć - odparł wyraźnie rozbawiony Sławek. Nie wiadomo, kiedy telewizja Fokus TV wyemituje odcinek nagrywany z udziałem Gienka, Sławka i Maćka. Obecnie można oglądać odcinki, które powstały na początku wakacji. 

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Jastrząb u Maćka z Kundzicz

- Najpierw trochę się bali dużych rogów, ale jak zobaczyli jak łagodne są moje byki, to bez strachu do nich podchodzili - powiedział nam Maciek Sidorowicz, do którego przyjechali Gienek i Sławek. A teraz zapraszamy do relacji wideo z naszej wizyty w Kundziczach. Przypominamy, że serial Rolnicy. Podlasie można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20.  Zobaczcie, o czym będzie najbliższy odcinek: Nowość w gospodarstwie Gienka i Andrzeja z Plutycz. Niezwykła dekoracja W ramach naszej akcji "Making of Rolnicy. Podlasie" odwiedziliśmy też Gienka i Andrzeja z Plutycz oraz Agnieszkę i Jarka z Bronowa.

QUIZ. Rolnicy. Podlasie - jak dobrze znasz serial i jego bohaterów?

Pytanie 1 z 15
Wszyscy obecni bohaterowie serialu występują w nim od pierwszego sezonu. Prawda czy fałsz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE