Rolnicy. Podlasie, odcinek 2 (sezon 4)

i

Autor: Telewizja Fokus TV Rolnicy. Podlasie to popularny serial o rolnikach z Podlasia. Program jest emitowany w każdą niedzielę na kanale Fokus TV.

Rolnicy. Podlasie. "Ty mniej gadaj, a skup się na ziemniakach". Cięta riposta Sławka [ZDJĘCIA, WIDEO]

2022-01-09 8:00

Rolnicy. Podlasie. W niedzielę (9 stycznia) premiera 2. odcinka nowego sezonu. Pierwsze skrzypce będą grać Gienek, Andrzej i Sławek oraz Emilia Korolczuk. W Plutyczach wykopki, a w Laszkach wizyta weterynarza. Sprawdźcie, o czym będzie najbliższy odcinek.

Rolnicy. Podlasie - trwa emisja czwartego sezonu popularnego serialu o rolnikach z Podlasia. W niedzielę 9 stycznia premiera 2. odcinka. O czym będzie? W Plutyczach koło Bielska Podlaskiego - wykopki. Gienek, Andrzej i Sławek będą mieli ręce pełne pracy. - Wy chyba kopiecie na dniówkę, a ja na akord, tak? - zapytał Andrzej. - Ty mniej gadaj, a skup się na ziemniakach - zripostował Sławek zwany Jastrzębiem. Po pracy rozpalą ognisko i upieką kartofle. Z kolei w Laszkach Emilia Korolczuk przyjmie weterynarz Agnieszkę, która będzie musiała przebadać źrebię z podejrzeniem przepukliny i ogiera pod kątem nadchodzącego zabiegu kastracji. Lekarka poda wszystkim koniom lek na odrobaczenie. W Pokaniewie Tomek spróbuje ustalić optymalny termin zbioru kukurydzy. Wraz z żoną Moniką i pomocnikiem przygotuje namiot, gdzie zamieszka wkrótce stado jałówek. Emisja 2. odcinka na Fokus TV o godz. 20:15. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Kim naprawdę jest Gienek z Plutycz. Ujawniamy [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Cała prawda o Gienku z Plutycz
Sonda
Kogo bardziej lubisz oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie? Emilkę czy Gienka i Andrzeja?