Siemiatycze. Policjanci znaleźli grzybki halucynogenne. Dwie osoby zatrzymane

2020-08-04 13:38 vera
Siemiatycze. Policjanci znaleźli grzybki halucynogenne. Dwie osoby zatrzymane
Autor: Pixabay Siemiatycze. Policjanci znaleźli grzybki halucynogenne. Dwie osoby zatrzymane

Siemiatyccy policjanci zabezpieczyli blisko 1,7 kilograma ziela konopi oraz ponad 400 sztuk grzybów halucynogennych. Szacowana wartość czarnorynkowa narkotyków to ponad 100 tysięcy złotych. W tej sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn, w wieku 40 i 44 lat.

Policjanci wkroczyli do jednego z domów jednorodzinnych na terenie powiatu siemiatyckiego. Działo się to w miniony czwartek. Policjanci zabezpieczyli na miejscu blisko 1,7 kilograma ziela konopi. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana.

- W wyniku dalszych przeszukań pomieszczeń, mundurowi ujawnili ponad 400 sztuk grzybów halucynogennych - informuje oficer prasowy KPP w Siemiatyczach. - Szacowana wartość czarnorynkowa ogółu zabezpieczonych narkotyków to ponad 100 tysięcy złotych.

Zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 40 i 44 lat. Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Decyzją sądu, starszy z mężczyzn następne trzy miesiące spędzi w areszcie. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Siemiatycze. Mały chłopczyk ZATRZAŚNIĘTY w rozgrzanym bmw! O krok od tragedii!

Syn Zenka Martyniuka stanął przed sądem za narkotyki! Zapadł wyrok: 5 miesięcy prac społecznych

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.