Straż Graniczna na Podlasiu przyjmuje kandydatów do służby

i

Autor: PoSG Straż Graniczna na Podlasiu przyjmuje kandydatów do służby

Straż Graniczna na Podlasiu przyjmuje kandydatów do służby

2019-02-01 16:57

Jest praca w podlaskim oddziale Straży Granicznej. W lutym pracę może znaleźć 20 osób. Zobacz szczegóły.

Komendant Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej prowadzi nabór do służby w Podlaskim Oddziale Straży Granicznej. Nabór na charakter ciągły.

Liczba kandydatów przewidywanych do przyjęcia w Podlaskim Oddziale Straży Granicznej w roku 2019:

  • luty - 20 osób
  • czerwiec - 20 osób
  • październik - 30 osób

Oferty należy składać osobiście w siedzibie Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej w Białymstoku, przy ul. Bema 100, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu terminu i godziny złożenia dokumentów.

Czytaj także: Pościg za przemytnikami. Staranowali kolczatkę. Funkcjonariusz podlaskiej Straży Granicznej został ciężko ranny

Zapisy przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 15:00  pod numerem telefonu 85 714 55 33. Do prawidłowej rejestracji wymagane jest podanie imienia, nazwiska, daty urodzenia, imienia ojca oraz numeru telefonu kontaktowego.

- Informujemy, że przyjmowane będą tylko kompletne oferty wraz z poprawnie wypełnionym kwestionariuszem osobowym kandydata do służby w Straży Granicznej, wypełnionym czytelnie, pismem drukowanym z wyczerpującymi odpowiedziami na wszystkie pytania - informuje rzecznik podlaskiej straży granicznej.

Czytaj także: Białystok. Praca w policji. Zobacz, kto może zostać policjantem [ZASADY, DOKUMENTY]

Nabór realizowany jest pod kątem planowanych przyjęć do służby, w szczególności do Placówek Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej na zewnętrznej granicy Unii Europejskiej.

Szczegóły na temat pracy i potrzebne dokumenty znajdziecie pod tym adresem Nabór do służby