Święta na Podlasiu. W ruch poszła siekiera! DEMOLKA na rodzinnym spotkaniu

i

Autor: KPP Augustów Do tej groźnej sytuacji doszło w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia w jednej z miejscowości w powiecie augustowskim. Policjanci zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który siekierą zniszczył auto swojego wuja. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Święta na Podlasiu. W ruch poszła siekiera! DEMOLKA na rodzinnym spotkaniu [ZDJĘCIA]

2020-12-29 11:31

Do tej groźnej sytuacji doszło w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia w jednej z miejscowości w powiecie augustowskim. Policjanci zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który siekierą zniszczył auto swojego wuja. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Wszystko działo się w sobotnie popołudnie przy świąteczny stole. Wypity w nadmiarze alkohol spowodował, że doszło do kłótni. W czasie jej trwania, 38-latek wyszedł na posesję, a następnie zaczął siekierą uderzać w zaparkowaną tam toyotę, należącą do jego wuja.

- Mężczyzna w samochodzie przeciął pokrywę silnika, powybijał szyby i reflektory oraz powyginał i porysował lakier - informuje oficer prasowy policji. - Policjanci od razu zatrzymali nietrzeźwego 38-latka. Badanie alkomatem wykazało prawie 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Czytaj też: Kolno. 25-letni Mateusz nie żyje. Są wstępne wyniki sekcji zwłok

Mężczyzna trzeźwiał w policyjnym areszcie. Kolejnego dnia usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Właściciel zniszczonego auta, wujek zatrzymanego 38-latka, oszacował straty na ponad 6 tysięcy złotych. Za zniszczenie mienia grozi w Polsce kara pozbawienia wolności do lat 5.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

ZOBACZ ZDJĘCIA: Kolno. Mateusz znaleziony martwy w aucie. Rodzice: "Wszystkim wierzył i właśnie ta naiwność go zgubiła"

Sylwester bez godziny policyjnej, ale zakaz wychodzenia z domu obowiązuje? O co chodzi? Komentarz Adama Federa [WIDEO]