Taksówkarz z Łomży długo zapamięta ten kurs. Pasażerowie urządzili mu piekło

i

Autor: Marek Kudelski/SUPER EXPRESS, materiały policji Taksówkarz z Łomży długo zapamięta ten kurs. Pasażerowie urządzili mu piekło

Taksówkarz z Łomży długo zapamięta ten kurs. Pasażerowie urządzili mu piekło

2022-06-24 18:58

Policjanci z Łomży (woj. podlaskie) zatrzymali dwóch podejrzanych o pobicie 54-letniego taksówkarza. 24 i 26-letni napastnicy zaatakowali pokrzywdzonego bez powodu. Mężczyźni przyjechali do Łomży na przyspieszony kurs prawa jazdy. Za pobicie grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do tego zdarzenia doszło w minioną środę. Tuż po 1 w nocy policjanci otrzymali zgłoszenie, że przy hotelu w centrum miasta został pobity taksówkarz. 54-letni kierowca miał kurs z osiedla Południe do hotelu. Jego klientami było dwóch młodych i pijanych mężczyzn. - Kiedy taksówkarz zaparkował samochód przy hotelu, jeden z mężczyzn zaczął trzaskać drzwiami. Po zwróceniu mu uwagi, zrobił to ponownie i jeszcze mocniej. Następnie klienci wyciągnęli kierowcę z auta, zaczęli go kopać i uderzać pięściami po całym ciele. 54-latek upadł i zaczął wzywać pomocy - informuje oficer prasowy policji. Nie wiadomo, jakby to się skończyło, gdyby nie pomoc świadków zdarzenia. Z hotelu wybiegło kilku mężczyzn, co spłoszyło napastników.

Czytaj też: Sławek zamordował młodziutką Marlenę. Nie doczekał kary. W celi stało się coś strasznego. Tajemnicza zbrodnia w Podlaskiem

Policjanci szybko ustalili tożsamość sprawców. 24 i 26-latek nie kryli zdziwienia, kiedy mundurowi zapukali do drzwi ich pokoi. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Policjanci ustalili, że podejrzani przyjechali do Łomży na przyspieszony kurs prawa jazdy. 24-letni mieszkaniec Słupska i 26-latek mieszkający w Holandii dziś usłyszeli zarzuty pobicia. Grozi im teraz do 3 lat pozbawienia wolności.           

Czytaj też: Białystok. Istny CYRK na egzaminie na prawo jazdy. Policja przyjechała do WORD. Kobietom grozi więzienie

Wandal z Łomży zniszczył trzy samochody. Straty na kilka tysięcy
Sonda
Łomża. Czy czujesz się bezpiecznie w Łomży?