DK 65, Tatarowce. Czołowe zderzenie osobówki i tira. 30-latek i troje dzieci nie żyją

i

Autor: Tomasz Matuszkiewicz/Super Express DK 65, Tatarowce. Czołowe zderzenie osobówki i tira. 30-latek i troje dzieci nie żyją

Tatarowce: Ojciec i troje dzieci zginęli w koszmarnym wypadku. Kim są ofiary?

2021-09-19 21:00

Wracamy do sprawy koszmarnego w skutkach wypadku w miejscowości Tatarowce (woj. podlaskie). Do zdarzenia doszło w niedzielę (19.09.2021) wczesnym popołudniem. Zginął kierowca samochodu i troje dzieci. Znamy kolejne fakty. Szczegóły przekazujemy na se.pl poniżej.

Tatarowce: Ojciec i troje dzieci zginęli w koszmarnym wypadku. Kim są ofiary?

Tragiczny wypadek w miejscowości Tatarowcach na Podlasiu miał miejsce w niedzielę (19.09.2021) przed godziną 13:00. Zderzyły się "osobówka" i samochód ciężarowy. Bilans jest zatrważający. Cztery osoby nie żyją, a jedna jest ranna. Wśród ofiar śmiertelnych jest aż troje dzieci. 30-letni mężczyzna był ich ojcem. Do szpitala trafiła matka. Na miejscu przez kilka godzin pracował policja i prokurator. Utrudnienia zakończyły się, ale śledztwo w tej sprawie dopiero się rozpoczęło. Mamy kolejne informacje od funkcjonariuszy z województwa podlaskiego. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

AKTUALIZACJA: Tatarowce. W wypadku zginął ojciec oraz 3 dzieci. 29-letnia kobieta walczy o życie. Nowe fakty

- Jak poinformował Marcin Gawryluk z zespołu prasowego podlaskiej policji, w wypadku zginął 30-latek kierujący autem oraz trójka dzieci w wieku 3, 6 oraz 9 lat. Do szpitala trafiła podróżująca razem z nimi kobieta, a także kierowca auta ciężarowego. Policja informowała, że kierowca tira był trzeźwy - czytamy w komunikacie Polskiej Agencji Prasowej.

Rodzinie i bliskim ofiar składamy wyrazy głębokiego współczucia. Do tematu będziemy jeszcze wracać w naszym lokalnym serwisie. Do wszystkich czytelników apelujemy o rozwagę na drogach. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Czołowe zderzenie osobówki i tira. Mężczyzna i troje dzieci nie żyją