Tragiczne odkrycie w domu na Podlasiu. Mężczyzna nie żyje

i

Autor: OSP Supraśl Tragiczne odkrycie w domu na Podlasiu. W domu w Jałówce znaleziono martwego mężczyznę.

Tragiczne odkrycie w domu na Podlasiu. Mężczyzna nie żyje

2021-01-20 8:15

Kolejna tragedia w gminie Supraśl. Po pożarze, w którym zginęła 84-letnia kobieta, we wtorek w miejscowości Jałówka strażacy otwierali drzwi do domu, w którym leżał nieprzytomny mężczyzna. Po dotarciu do niego ratowników okazało się, że nie żyje.

We wtorek 19 stycznia ratownicy medyczni poprosili strażaków o pomoc w otwarciu drzwi do domu, w którym przebywa poszkodowana osoba. Po godz. 14 pod drewnianym domem w Jałówce (gmina Supraśl) zjawili się strażacy z OSP Supraśl.

- Po dojechaniu na miejsce okazało się, że w kuchni na podłodze leży mężczyzna, a drzwi do domu są zamknięte - informuje OSP Supraśl.

Czytaj też: Tragedia na Czarnej Hańczy. Na środku rzeki łabędzica przymarzła do lodu [ZDJĘCIA]

Strażacy zaczęli działać. Wybili okno, weszli do środka, a następnie otworzyli drzwi umożliwiając ratownikom wejście do domu. Niestety po dotarciu do mężczyzny okazało się, że już nie żył.

Strażacy nie podają więcej szczegółów na ten temat.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

To kolejna smutna wiadomość z gminy Supraśl. W poniedziałek w pożarze zginęła 84-letnia kobieta. Pięć osób zdołało uciec z płonącego budynku. Akcja gaśnicza trwała ponad 10 godzin. Strażacy walczyli z ogniem przy temperaturze -25 st. Celsjusza. Czytaj też: Supraśl. Strażacy gasili pożar przy -25 st. C. Tytaniczny wysiłek [ZDJĘCIA]

Ogromny pożar hotelu w Augustowie. Kłęby dymu było widać z daleka