Trzech policjantów zabranych do szpitala! Kierująca oplem staranowała radiowóz w Augustowie

i

Autor: KPP w Augustowie Trzech policjantów zostało rannych w wypadku radiowozu policyjnego i opla, do którego doszło w Augustowie na skrzyżowaniu al. Wyszyńskiego z ul. Turystyczną

Wypadek radiowozu

Trzech policjantów zabranych do szpitala! Kierująca oplem staranowała radiowóz w Augustowie

2022-11-07 12:56

Trzech policjantów zostało rannych w wypadku radiowozu policyjnego i opla, do którego doszło w Augustowie na skrzyżowaniu al. Wyszyńskiego z ul. Turystyczną. W poniedziałek, 7 listopada, ok. godz. 9.30, wyjeżdżająca z drogi podporządkowanej kobieta uderzyła swoim autem w radiowóz, który przewrócił się na bok. Policjanci i kierująca trafili do szpitala.

Wypadek radiowozu policyjnego w Augustowie. Trzech policjantów zostało rannych

Radiowóz policyjny i osobowy opel zderzyły się na ulicach Augustowa, w wyniku czego cztery osoby, w tym trzech policjantów, zostały ranne. Do wypadku doszło w poniedziałek, 7 listopada, ok. godz. 9.30, na skrzyżowaniu al. Wyszyńskiego i Turystycznej. Jak wstępnie informuje sierżant Kinga Muczyńska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, 77-letnia kobieta prowadząca osobowego opla wyjeżdżała z drogi podporządkowanej i uderzył w radiowóz, który przewrócił się na bok. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi i wszyscy zostali ranni. Do szpitala trafiło na początku dwóch policjantów i seniorka, ale wkrótce okazało się, że pomocy medycznej będzie potrzebował kolejny funkcjonariusz - mundurowi nie odnieśli obrażeń zagrażających życiu, natomiast nie wiadomo, w jakim stanie jest poszkodowana.

- Nadal wyjaśniamy szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku, bo jest za wcześniej, by mówić o czyjejkolwiek winie w tej sprawie - dodaje Muczyńska.

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Agresywny pirat drogowy z Koszalina zatrzymany